ח"כי 'דגל התורה' הצטלמו ליד מריצה: "לחפש במזבלה את עדי המדינה שנעלמו"

בתגובה להשתלחות הדוחה של איווט ליברמן כי ישלח את החרדים עם מריצה למזבלה, הצטלמו חברי הכנסת של דגל התורה ליד מריצה במהלך קמפיין הבחירות • ח"כ משה גפני תהה על הרקע הפסיכולוגי שזה מגיע, ואמר כי מדובר בהתבטאות אנטישמית אותה יש לחקור
 • גזירת מלך רשכבה"ג מרן שה׳׳ת הגר׳׳ח קנייבסקי שליט"א : ׳׳התורמים למגבית 'קופת העיר' עבור כלות עניות בסך 513 ש"ח, יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב.״

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מזעזע: מה מבקש ילד שסובל בלי הפסקה

  תוכן מקודם

 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

חברי הכנסת של 'דגל התורה', הצטלמו היום (ראשון) ליד מריצה, בתגובה לדבריו הדוחים של איווט ליברמן שאמר כי ישלח את החרדים על מריצה למזבלה, וקראו להעמידו לדין.

ח"כ משה גפני אמר כי ליברמן יודע מה זה מזבלה, "כי הוא מריח את זה כל הזמן. הוא חי את זה". גפני הוסיף, "אם אני הייתי רשויות אכיפת החוק הייתי מעמיד אותו לדין".

יו"ר ועדת הכספים של הכנסת אמר עוד, "אנחנו יודעים מאיזה רקע פסיכולוגי זה מגיע, אבל זה דבר אנטישמי, עבירה על החוק, וצריכים להעמיד אותו לדין". גפני הוסיף על המריצה לצידו, כי "היא נראית הרבה יותר טוב ממה שהוא נראה".

את הסרטון הפיצו במפלגת יהדות התורה לצד הכיתוב הבא: "איווט, מצאנו מריצה לקדנציה הקרובה שתוכל להסיע אותך מאולפן לאולפן. רק הצבעה ליהדות התורה תשאיר אותך במצבך הנוכחי לאורך זמן. קודם כל יהודים!".

ח"כ יעקב אשר אמר במהלך נאומו במקום, "בניגוד לפרסומים שהיו על עדי מדינה שנעלמו, אותנו לא יצליחו להעלים לא על מריצות ולא בשום דרך". אשר המליץ לחפש במזבלות את העדים שנעלמו, וקרא לאיווט ללכת לפסיכיאטר. לדברי אשר, "אנחנו כאן כדי להישאר, את ליברמן ננצח בקלפי!".

כתבות קשורות

3 תגובות

 1. איוון פושע נאצי מעוות . אדריכל השנאה והפילוג . איוון האשפה אדריכל החזער בהמה מתועבת ומסריחה . קיא עליך ועל מי שאתה מייצג . בן כלבה

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן Hide picture