צילום: צילום: פלאש 90

יו"ר מרצ לא פוסל את ליברמן: "שותפות עם המפלגות החרדיות היא דבר מזיק"

"אפשר להרכיב ממשלה חילונית ולהשאיר את המפלגות החרדיות פעם אחת בחוץ", אומר ניצן הורביץ שהודיע על החרמת המפלגות החרדיות, תוך כדי שהוא לא שולל ישיבה בקואליציה יחד עם איווט ליברמן • "הם מקבלים הרבה יותר בגלל הכוח הפוליטי והסחטנות שלהם"
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • אם לתינוק בן חודש: " משה שילה רעב ואין לי כסף לקנות לו נוטרולין"

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

 • עזרו לאבא ואמא לשמור עלי

  תוכן מקודם

יו"ר מרצ, ח"כ ניצן הורביץ מצטרף למקהלת ההסתה נגד הציבור החרדי ואומר כי לא יסכים לשבת בקואליציה יחד עם נציגי הציבור, חברי הכנסת מטעם המפלגות החרדיות, יהדות התורה וש"ס.

בראיון לווינט אמר כי הוא לא שולל ישיבה בממשלה יחד עם איווט ליברמן, אך הודיע על החרמת המפלגות החרדיות. "אני חושב ששותפות עם המפלגות החרדיות היא דבר מזיק בפוליטיקה הישראלית, אני חושב שאפשר להקים ממשלה חילונית. אפשר להרכיב ממשלה חילונית ולהשאיר את המפלגות החרדיות פעם אחת בחוץ".

כדרכם של המסיתים המנסים להציג עצמם כביכול הם דואגים לציבור החרדי אך מחרימים רק את הפוליטיקאים החרדיים, כך גם הורביץ בטוח שהוא חכם יותר מהמצביעים החרדים ומגדולי ישראל. לדבריו, "אני דואג גם לציבור החרדי. אני דואג לכולם".

הורביץ הוסיף והסית: "מה שקורה עכשיו זה שהם מקבלים הרבה יותר בגלל הכוח הפוליטי והסחטנות שלהם. אנחנו ניתן תקצוב, ואנחנו נדרוש את תיק החינוך ותקצוב שוויוני לכל ילדי ישראל: יהודים, חילונים, חרדים וערבים".

"אנחנו לא פוסלים את ליברמן או מישהו אחר, אבל אני פשוט לא רואה שום אפשרות להגיע לקווי יסוד משותפים עם המפלגות החרדיות. הן רוצות כפיה דתית", טען יו"ר מרצ.

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן