שמחה וצהלה במטה ש"ס; דרעי עלה לבית נשיא המועצת והתפלל בכותל

במטה ש"ס פתחו בצהלות שמחה כאשר התברר שם כי לפי תוצאות המדגמים המפלגה שומרת על כוחה והופכת להיות השלישית בגדולה בכנסת והשנייה בגוש הימין • השר אריה דרעי עלה לבית חכם שלום הכהן, המשיך לתפילה בכותל וכבר שוחח עם נתניהו

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • "הוא היה אבא אוהב וחם" היתומים ממאנים להנחם

  תוכן מקודם

 • "אני הייתי שם" העולם יתחלק ל-2 אלו שהיו איתי יחד בזוועה ואלה שלא

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

באולם אותו שכרה מפלגת ש"ס לחגיגות הניצחון, פתחו הפעילים בצהלות שמחה מיד עם שידור תוצאות המדגמים ולפיהם המפלגה שומרת על כוחה וצפויה לקבל גם הפעם 9 מנדטים.

בכך, בניגוד לסקרים, הופכת ש"ס למפלגה השלישית בגודלה בכנסת הבאה ולמפלגה השנייה בגודלה בגוש הימין, וצפויה להישאר שחקן מרכזי בקואליציה הבאה, אם תקום על ידי בנימין נתניהו.

יו"ר המפלגה, השר אריה דרעי הגיע שעה קלה אחרי פרסום המדגמים למעונו של נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן שליט"א לבשר לו על תוצאות הבחירות.

מיד לאחר צאתו מבית נשיא מועצת חכמי התורה הגר"ש כהן שליט"א, מיהר יו"ר ש"ס השר אריה דרעי לכותל המערבי לתפילה והודיה לה' יתברך על התוצאות הטובות למפלגת ש"ס.

בתגובה ראשונה מסר דרעי: "תודה רבה למאות אלפי מצביעי שס על האמון הגדול, תודה רבה לאלפי הפעילים על העבודה הקשה. שס היא המפלגה השלישית בגודלה! אני מבטיח ומתחייב: נעשה הכל כדי להצדיק את האמון. ושוב, תודה מקרב לב".

בנוסף, שוחח הלילה דרעי עם ראש הממשלה בנימין נתניהו, שבירך אותו על ההישג המצויין. לפי ההודעה שיצאה אחרי השיחה, השניים דנו בתוצאות הבחירות וקבעו להמשיך לשוחח עוד הלילה.

השמחה הערב בש"ס • צילום: Noam Revkin Fenton/Flash90

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן