לאחר שגפני טען שסמוטריץ' מוביל לבחירות חמישיות – פינדרוס:

סיעת דגל התורה, ארכיון.

בניגוד לקו אותו מייצגים ב'דגל התורה' – פינדרוס: "א"א להסתמך על תומכי טרור"

יו"ר יהדות התורה תקף את סמוטריץ' וטען שהוא "יגרום לכך שתהיה ממשלה שחלקה הגדול אנטי-דתיים או שתהיינה בחירות חמישיות, במקום לשמר את עולם התורה" • למרות זאת, ח"כ פינדרוס הסתייג הבוקר מהאפשרות שנתניהו יקים ממשלה ימנית בתמיכה מבחוץ של מנסור עבאס

 • 'דקות לפני השקיעה' כך נודע לליבי (25) שבעלה נהרג במירון

  תוכן מקודם

 • התקווה שהתבררה כטעות :"אמרתי לילדות: אבא בסדר, הוא ניצל "

  תוכן מקודם

 • טעים להכיר- שוקו תנובה מתחדש בעיצוב ובטעם! תנובה משדרגת את השוקו במיוחד בשבילכם, באריזה חדשה וטעם נהדר!

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

מחלוקת בדגל התורה על תמיכת רע"מ? ח"כ יצחק פינדרוס מיהדות התורה יוצא הבוקר (ראשון) במתקפה על האפשרות להקמת ממשלה בתמיכת מפלגת רע"מ וטוען כי "זה לא מצב נורמלי להסתמך על מפלגה שתומכת טרור". את הדברים אמר ח"כ פינדרוס בראיון לרדיו קול ברמה.

דבריו של פינדרוס מגיעים לאחר שיו"ר יהדות התורה, ח"כ משה גפני תקף בעיתון יתד נאמן את יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ' על אי הסכמתו לחבור לממשלה בתמיכת רע"מ. לדברי גפני, "בדיוק כמו בתקופת הסיקריקים, גם היום יש כאלו שיגרמו לכך שתהיה ממשלה שחלקה הגדול אנטי-דתיים או שתהיינה בחירות חמישיות, במקום לשמר את עולם התורה. הם מנסים בכל מיני תירוצים לפגוע בעולם התורה ולהישאר עם סמלים שונים שאין להם ערך מעשי".

סגן שר התחבורה אורי מקלב המשיך את הקו אותו מייצג יו"ר מפלגתו. בראיון לרשת ב' אמר מקלב: "היו לנו הרבה שיתופי פעולה עם הסיעות הערביות, הרבה חוקים לא עברו בגלל שבסיעות הערביות סייעו לנו, אנחנו מכירים את עמדתם בנושאים רבים ויש לנו שיתופי פעולה".

גורמים במערכת הפוליטית מעריכים כי למעשה אין כל אפשרות להקים לממשלה בראשותו של בנימין נתניהו בשל התנגדות יו"ר הציונות הדתית, בצלאל סמוטריץ להקמת ממשלה עם רע"ם, עדיין לא ברור כלל באיזה מסלול ניתן להתקדם עם תמיכתו של בנט. "אין לו דרך להקים ממשלה, אלא בראשות בנט. זו האמת כרגע", אמרו אותם גורמים.

כזכור, לאחר הפגישה בין בנט לנתניהו ביום שישי, הבהיר שוב בצלאל סמוטריץ' כי לא יסכים לכל מהלך שיביא לממשלה בתמיכת עבאס. בהודעה שפרסם לאחר הפגישה כתב: "‏שבת שלום וחג שמח לכל אוהבי ושומרי המדינה היהודית ושוללי המדינה הדו-לאומית. אין ולא תהיה הכרה או הגדרה לאומית נוספת לזו היהודית בין הים לירדן".

2 תגובות

גפני צודק, הסמאל והבגץ לצערנו לפעמים גרעים ביותר, הם נגד ערכי המשפחה, פסקי הבגץ מסכנים את המדינה פעם אחר פעם כידוע. ומזיקים בהרבה יותר ממה שערבים יכולים חלילה להזיק.

פינדרוס קצת מזרוחיק !

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן