אחרי שמימן את התמודדותו לראשות הממשלה, גוטניק קורא לנתניהו לפרוש

הפילנתרופ האוסטרלי יוסף יצחק גוטניק, שמימן את קמפיין חב"ד בעד בנימין נתניהו לראשות הממשלה, קורא לו כעת פומבית לעזוב את המשרה כדי לאפשר הקמת ממשלת ימין עם 65 מנדטים • לנתניהו הוא מציע לעבור לתפקיד נשיאות המדינה

 • פוסט טראומה: הסיפור הנורא של הבחור בן ה-16

  תוכן מקודם

 • "אני אתפלל למעלה על כולם" ההבטחה המצמררת של ישראל ז"ל

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

נתניהו כבר לא טוב ליהודים? הפילנתרופ יוסף יצחק גוטניק מאוסטרליה, קורא לבנימין נתניהו לעזוב את משרת ראש ממשלת ישראל ובתמורה לנסות להיבחר לתפקיד נשיא המדינה.

גוטניק, היה האיש שמימן את הקמפיין שהובילה חסידות חב"ד בעד נתניהו בעת שהתמודד בבחירות ישירות לראשות הממשלה בפעם הראשונה מול מועמד השמאל שמעון פרס.

הסיסמה שליוותה את מערכת הבחירות שהחלה עם פער עצום בסקרים לטובת פרס והסתיימה עם ניצחון מפתיע של נתניהו, הייתה "נתניהו טוב ליהודים". אך מאז, כבר הספיק גוטניק למתוח מספר פעמים ביקורת נוקבת על נתניהו.

הפעם, הוא פרסם הצהרה בו קרא לנתניהו "לפעול לפי רצונו של הרבי מליובאוויטש", ולא למנוע אפשרות של הקמת ממשלת ימין בלי מפלגות שמאל או ערביות, עם קואליציה שתמנה 65 חברי כנסת.

"קבל את הכבוד להיות נשיא מדינת ישראל, תפקיד דרכו תופעל לפעול רבות", הוסיף גוטניק שקרא לו להחזיר את נפתלי בנט ואת גדעון סער אל תוך מפלגת הליכוד, ולאפשר להם להתמודד בפריימריז שייערכו במפלגה כאשר מי שינצח יהיה ראש הממשלה הבא.

האם זהו הפתרון היצירתי שיפתור את המשבר הפוליטי הנוכחי בישראל? יצוין כי בחב"ד הרשמית לא מתערבים בפוליטיקה ובחסידות מבהירים כי מדובר בעמדה אישית של גוטניק ולא בעמדת החסידות.

7 תגובות

כבר למעלה מעשור שאין לו מה לאכול לפילנתרופ הזה.

חבל ללכלך את השם של חבד. אל תיתן עצה, יש לברסלבים ספר ליקוטי עצות, כדאי לכולם ולך להתחזק ממנו. יש גדולי תורה חיים, הם המנהיגים שלנו. כל השאר הם נחמדים , אבל יש לתת לגדולי התורה והיראה להוביל את הציבור שלנו

לגמרי צודק
זה הפתרון היחיד עכשיו
שנתניהו יזוז הצידה,
איתו אין שום אפשרות לממשלה,
רק בחירות אינסופיות

גוטניק מפגר, למה שנתניהו יעזוב, אולי שסער יעזוב, או שיוותר על השנאה?

שיתבייש לו, הרבי אמר שנתניהו יהיה עד המשיח

לא מבין, מישהו בכלל שאל את גוטניק מה דעתו?
שיישב בשקט וישמור את מחשבותיו בבטן

גוטניק יקר
אני אישית חושב שמומלץ שתעבור לניקרגואה, ותן לאוסטרליה להסתדר בלעדיך !
אגב אם לא קשה לך קח גם את גדעון איתך
תודה מראש

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן