צילום: Yonatan Sindel/Flash90

ח"כית מ'ישראל ביתנו' טוענת: זה מה שהבטיחו לי כדי שאסכים לערוק ל'ליכוד'

"הגענו לדפוסי התנהגות עברייניים לחלוטין. הציעו לי שוחד, אין מילה אחרת", אומרת חברת הכנסת שסיפרה את ההצעה שקיבלה מחבר במפלגת הליכוד, לטענתה בידיעת ראש הממשלה נתניהו: תיק בכיר, שריון במקום ריאלי וגם - תמיכה בריצה לראשות עיריית חולון
 • מחריד: ההודעה שגרמה לצוות הפגיה לפרוץ בבכי.

  תוכן מקודם

 • ההבטחה הזאת נותנת לי כח לשרוד

  תוכן מקודם

 • מעמד התרת קללות בעמוקה וכפי שקביל מאביו מרן הגר"י אדלשטיין זצ"ל, יזכו בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

 • מזעזע: התאלמן מאשתו ואיבד את מאור עיניו

  תוכן מקודם

חברת הכנסת יוליה מלינובסקי, מספר 5 ברשימת ישראל ביתנו, חשפה הערב (ראשון) בראיון לחדשות 12 את ההצעה שקיבלה מסביבת ראש הממשלה בנימין נתניהו – בתמורה לעריקה לליכוד. מתיק בכיר, דרך שריון במקום ריאלי ועד לתמיכת המפלגה בריצה לראשות עיריית חולון.

לדברי מלינובסקי, ההצעה הגיעה לפני כשבוע וחצי כשאיש ליכוד מחולון שוחח איתה בסכמות ראש הממשלה נתניהו, לפני שהוא קיבל מהנשיא ריבלין את המנדט להרכבת הממשלה. במסגרת זו, הוצע לה שריון בליכוד בשני הסבבים עד מקום 20, תיק בכיר לבחירתה וכן ריצה בתמיכת הליכוד לראשות עיריית חולון.

"הגענו לדפוסי התנהגות עברייניים לחלוטין. הציעו לי שוחד, אין מילה אחרת. זה לא בא מנושאים אידאולוגיים, הציעו לי להיות כל שרה שארצה – חוץ מאולי שרת הביטחון, חוץ או אוצר", היא סיפרה. "אני צוחקת מעצב, הגענו לשפל בעיניי. ראש הממשלה נכשל, הוא לוזר. הניסיון לאחוז עוד קצת בשלטון מגעיל אותי".

מלינובסקי אמרה בריאיון כי היא לא חברת הכנסת היחידה מישראל ביתנו שקיבלה הצעה לערוק לליכוד: "גם לחמד עמאר הציעו שריונים", סיפרה, והמשיכה לתקוף את ההצעה שלטענתה קיבלה: "אלו לא קווי יסוד ודמוקרטיה – זה שוחד".

כתבות קשורות

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן