Olivier Fitoussi/Flash90

הפתרון של הפרשן לפלונטר הפוליטי: "גוש השינוי צריך להציע לדרעי רוטציה"

אחרי טור ארוך בו הוא מפרט את כל הבעיות של מדינת ישראל, מציע אמנון אברמוביץ' כי על ראשי גוש מפלגות 'רק לא ביבי' להציע ליו"ר המפלגה החרדית להיות הראשון ברוטציה על ראשות הממשלה, כדי להצליח להרחיק מבלפור את בנימין נתניהו

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • כופר נפש לכפר על נפשותינו לפני ד'

  תוכן מקודם

 • 40 שנה ראשי הישיבות מתכנסים לכבודה של תורה

  תוכן מקודם

 • איך אספר לילדים שאבא נפטר? סערי קרויס בשחזור קשה

  תוכן מקודם

אמנון אברמוביץ', פרשן בכיר בחדשות 12 מפרסם היום (שלישי) טור דעה בו הוא קורא למנות את אריה דרעי להיות הראשון ברוטציה על ראשות הממשלה מטעם גוש מפלגות 'רק לא ביבי'.

את הפתרון הזה לפלונטר הפוליטי מציע הפרשן אחרי שהוא מונה את הבעיות של ישראל כפי שהוא רואה מזווית מבטו: גירעון כלכלי, הבעיות במערכת החינוך והקריסה של מערכת הבריאות.

זאת, לצד האיומים מצד איראן שלטענת אברמוביץ' רק הצליחה להתחמש יותר בתקופת כהונתו של נתניהו ובמיוחד אחרי שארה"ב של ממשל טראמפ פרשה מהסכם הגרעין.

"בקיצור, צריך אדם ללקות באופטימיות מזהירה ו/או בשגעון גדלות כדי לגשת היום למכרז על ראשות הממשלה. לו הייתה ישראל מדינתנו הרזרבית – הייתי תומך בהמשך כהונת נתניהו, שיאכל את מה שהוא בישל. שתי בעיות טמונות בתמיכה הזאת: ישראל היא מדינתנו היחידה, ואנחנו אוכלים ועוד נאכל שנים את מה שהוא בישל".

כותב הפרשן: "איך יוצאים מזה? איך מתחילים לצאת מזה? איך קורעים לפחות את האריזה? לנתניהו יש שותף בשם אריה דרעי. שניהם רחוקים מלהיות דמויות מופת. האחד עבריין שהורשע בעבר הרחוק. השני נאשם, עבריין בכוח. אחד צריך בצל בעיניים כדי להפיק דמעות עבור השקופים שלו. השני שחקן, ארטיסט מלידה".

מציע אברמוביץ', "אולי כדאי לאמץ את ההיגיון של הפרקליטות המגייסת עד מדינה נגד שותפו? במצב ביש כזה אנחנו אנוסים לבחור ברע במיעוטו. מדוע לא יציע גוש השינוי לאריה דרעי לעמוד בראשו ולהיות ראש ממשלה ראשון ברוטציה?".

12 תגובות

מי שמך לפה מיהו עבריין ומיהו הרע
בושה וחרפה

פתאום השמאל מגלה שאין להם מעמד, חוץ מלצעוק רק לא ביבי הם לא מסוגלים לשום דבר, ולכן הם מציעים את ראשות הממשלה, כדי שיוכלו לשים עליו את כל הכשלונות של הממשלה שהם יקימו, אברמוביץ יודע שראש הממשלה של השינוי יכשל מהר

בושה של כתבה
אין מילים אחרות
חוצפה ועזות
אין אפילו כח להגיב לחסרי דעת, כנראה שלא יבינו

בושה וכלימה אברמוביץ', עבריינים זרקו את אריה לכלא, ו עבריינים מנסים כל יום לזרוק אותו, אבל לא יעלה,
הוא כן יעלה מעלה מעלה וכולם ישמעו עליו, את זה אני מבטיח לכם, חכו וראו, רק חכו וראו, חכו וראו ותזכרו

בשביל זה נלחמתם נגד ביבי, כדי לעשות את דרעי ראש ממשלה?

זאת אומרת שמי שהואשם יותר ראוי ממי שחשוד

כרגיל אמנון הממורמר

בבקשה אם אפשר לא להעתיק דברים צנזור
איך אתם כותבים דברים כאלו על אריה דרעי

מתי עם ישראל תתעוררו להבין שאסור לנו לתמוך בערב רב ולא להיות חלק משלטון לפי חוקות הגויים. די לבחירות ולפילוגים. גם בגולה חיינו ללא שלטון משלנו. מאז ומעולם היו ליהודי שומרי תורה ומצוות מנהיגים צדיקים ותקנות קהילה. באמת אתם מאמינים שהם הם השליחים שלנו ובהם תלויה הפרנסה, הבריאות והחינוך של ילדנו? גם המרגלים חטאו בזה והכשילו העם. לא שס ולא ג' ולא שום מפלגה. הם טועים ומטעים הרבים ורצים אחר שררה שלטון וכסף ובעצמם מכשירים הקרקע לקבל גזרות הגויים ששואפים לממשלה עולמית. למי אתם נותן בקלפי כוח? הגיע הזמן להתאחד ולהקים חיי קהילה דארץ הקודש ללא שום פוליטיקה רק לפי חוקי תורתנו הקדושה עד יבוא גואל צדק עלינו להמליך עלינו רק את הקב"ה. אסור לבחור! אל תתנו כוח לשקר! ובכך תצילו עצמכם , לא יהיה להם כוח לגזור עליכם גזרות שמד רוחני וגשמי! הרסו לנו את הילדים ואת החינוך דוחפים רטלין וסמים בכפייה לילדים כדי שישבו כמו בובות בכסאות וילמדו כמו רובוטים ומעמיסים עליהם לימודים שיהיו העבדים הבאים של התעשייה והכל בכוח החוק. זה לא מספיק? למי אתם נותנים כוח. בחוקותיהם אל תלכו

הכתווה נכתבה בהכוונת אריה דרעי
בפוליטיקה הכל משחק מכור מראש

האמת-מגיע לדרעי הרבה לפני בנט ..
דרעי קיבל 9 מנדטים, ובנט הקטנטן קיבל 7!!
ממתי נהיים ראש ממשלה עם 7 מנדטים-זה עזות!!!!!

אריה כבר לפני שנים אמרתי שאתה הכי ראוי להיות ראש הממשלה אז יאלללללללללה

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן