נתניהו נפגש עם ראשי המפלגות החרדיות נגד בנט; סמוטריץ' נעדר

בניסיון לשמור על אחדות גוש הימין נפגש היום ראש הממשלה עם ראשי המפלגות, אך רק החרדים התייצבו - בעוד יו"ר הציונות הדתית נעדר. הם הוציאו קריאה לנפתלי בנט, איילת שקד וחברי הכנסת של "ימינה" לעמוד בהתחייבותם לבוחר ולא להצטרף לממשלת שמאל
 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

 • מעוכבי שידוך? הגאון הרב אזרחי נחלץ לעזרתכם: 'ברווח בקרוב ובנקל'

  תוכן מקודם

 • שטר בין דין: אילו רבנים הצטרפו יחד לחתום ולמה?

  תוכן מקודם

 • בזכות כח הצדקה והתפילה מידה כנגד מידה יזכו להתארס עד ראש השנה תשפ"ב

  תוכן מקודם

גם אחרי העברת המנדט להרכבת הממשלה הבאה לידי יאיר לפיד על ידי נשיא המדינה רובי ריבלין, ראש הממשלה בנימין נתניהו לא מתייאש וממשיך בפעילות פוליטית כדי למנוע הקמת ממשלת שמאל.

הצהריים (חמישי) כינס נתניהו את ראשי מפלגות גוש הימין, במטרה לשמור על אחדות הבלוק. בפועל, מלבד יו"ר הכנסת יריב לוין מהליכוד, השתתפו רק ראשי המפלגות החרדיות.

יו"ר ש"ס, השר אריה דרעי נכח בפגישה, כמו גם יו"ר אגודת ישראל השר יעקב ליצמן ויו"ר דגל התורה ח"כ משה גפני. בלט בהיעדרו: יו"ר הציונות הדתית, ח"כ בצלאל סמוטריץ'.

עם זאת, בסביבתו של סמוטריץ' הגיבו כי לא מדובר בהיעדרות על רקע חילוקי דעות וכי הוא נשאר בגוש הימין. ההסבר לדבריהם היה רקע אישי.

בפגישה, סיכמו שהם ממשיכים מאוחדים בהתנגדותם לממשלת שמאל. בנוסף, הוציאו הודעה ולפיה "גוש הימין קורא לנפתלי בנט, איילת שקד וחברי הכנסת של "ימינה" לעמוד בהתחייבותם לבוחר ולא להצטרף לממשלת שמאל עם לפיד, מרצ והעבודה".

כתבות קשורות

תגובה אחת

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן