בחריין מקימה שגרירות בישראל: "צעד חשוב במימוש הסכם השלום"

בחריין הודיעה כי בכוונתה לפתוח שגרירות בישראל: שר החוץ אשכנזי אישר את מינויו של השגריר המיועד חאלד יוסיף אל-ג'להמה, שמשמש משנת 2017 כמנהל הפעילות של משרד החוץ הבחרייני וכיהן כסגן שגריר בחריין בארה"ב בין השנים 2013-2009

 • "ישראל זרק אותי למעלה ונפטר" העדות המזעזעת של בנימין

  תוכן מקודם

 • החברותא של גרינבוים מספיד:"היה קופץ משמחה בעת הלימוד"

  תוכן מקודם

 • טעים להתחדש - שוקו תנובה באריזה חדשה! שוקו תנובה הטעים שכולנו מכירים, באריזה ומתכון חדשים!

  תוכן מקודם

 • תלמד דף גמרא" תגובתה העוצמתית של אלמנת ישראל אנקווה ז"ל

  תוכן מקודם

היסטוריה: שר החוץ גבי אשכנזי שוחח השבוע עם שר החוץ של בחריין עבד אל-לטיף אל-זיאני לקראת פתיחת שגרירות בחריין בארץ ומינוי שגריר בחרייני ראשון בישראל.

שר החוץ של בחרין עדכן את השר אשכנזי על החלטת ממשלת בחריין לפתוח שגרירות בישראל וביקש את אישורו של אשכנזי למינוי חאלד יוסיף אל-ג'להמה לתפקיד שגריר בחריין בארץ.

אשכנזי ברך על החלטת ממשלת בחריין והודה לשר החוץ הבחרייני על ידידותו האמיצה, כמו על אומץ הלב ומנהיגותו של מלך בחרין.

משרד החוץ הבחרייני שיגר איגרת רשמית למשרד החוץ הישראלי עם בקשת הסכמה לשגריר המיועד. השגריר המיועד משמש משנת 2017 כמנהל הפעילות של משרד החוץ הבחרייני וכיהן כסגן שגריר בחריין בארה"ב.

לאחר בדיקה, אישר שר החוץ אשכנזי את מינויו של השגריר אל-ג'להמה, וכבר בשבועות הקרובים יגיע לארץ צוות הקמה מבחריין, לקראת הקמת השגרירות הראשונה בישראל.

"החלטת ממשלת בחריין למינוי שגריר בישראל היא עוד צעד חשוב במימוש הסכם השלום וחיזוק הקשר בין המדינות", אמר שר החוץ גבי אשכנזי לעמיתו, שר החוץ של בחריין.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן