לקראת הפסגה ההיסטורית: הנשיא טראמפ נחת בסינגפור • צפו

נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, נחת בסינגפור לקראת הפסגה ההיסטורית עם שליט קוריאה הצפונית קים ג'ונג און. המשלחת האמריקאית כוללת את מזכיר המדינה האמריקאי מייק פומפאו, היועץ לביטחון לאומי ג'ון בולטון, וראש סגל הבית הלבן ג'ון קלי

צפו מטוס האייר פורס 1 נוחת בסינגפור

נשיא ארצות הברית, דונלד טראמפ, נחת היום (ראשון) בסינגפור לקראת הפסגה ההיסטורית עם שליט קוריאה הצפונית קים ג'ונג און. מטוסו של הנשיא, "אייר פורס 1" נחת בבסיס האוויר של סינגפור, פאיה לבאר. המשלחת האמריקאית כוללת את מזכיר המדינה האמריקאי מייק פומפאו, היועץ לביטחון לאומי ג'ון בולטון, וראש סגל הבית הלבן ג'ון קלי. 

צפו: הפגישה בין קים לראש ממשלת סינגפור

מוקדם יותר היום נחת מטוסו של השליט הצפון קוריאני בנמל התעופה צ'אנגי במטוס 747 של חברת התעופה "אייר צ'יינה", ולאחר מכן הוא צולם לוחץ ידיים עם שר החוץ הסינגפורי ויויאן בלקרישנאן.  קים נפגש אחר הצהריים עם ראש ממשלת סינגפור לי סיין לונג, והנשיא האמריקאי צפוי להיפגש איתו מחר.

לדברי שליח 'חדשות 10' לסינגפור, נדב איל "לטראמפ חשוב לנצח ולא להיחשב פראייר. מי שהחליט מהשניים להושיט עלה של זית לשלום היה דונלד טראמפ, הוא עושה דבר שאף אחד מקודמיו לא היה מוכן לעשות, זה יאמר לזכותו או לחובתו".

צפו: השיירה של קים בסינגפור.

יעשו היסטוריה? קים נחת בסינגפור; טראמפ ינחת בשעות הקרובות

3 תגובות

מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – -מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –
מ ו ת ח – – –

שימו לב לתגלחת הראש שעושה הדרום קוראיני
כמו שכתוב שמנהג הגויים להקיף את הראש ולהשאיר שער למעלה
כנראה הוא שומר מסורת

יא אללה איזה רכבים…

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן