נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ פרסם מכתב ששלח לו בשבוע שעבר רודן צפון קוריאה קים ג'ונג און. "מכתב נחמד מאוד. נעשית התקדמות מצוינת" כתב טראמפ. קים במכתב: "עם כח רצון, מאמצים כנים וגישה ייחודית מכיווני ומכיוונך, המאמצים יישאו פרי"

נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ, שנמצא כעת בביקור מדיני בלונדון, פרסם בטוויטר הערב (חמישי) מכתב ששלח לו בשבוע שעבר רודן צפון קוריאה קים ג'ונג און. "מכתב נחמד מאוד מקים, מנהיג צפון קוריאה", צייץ טראמפ. "נעשית התקדמות מצוינת!". המכתב הוצג בטוויטר של טראמפ – תמונה אחת הציגה את המכתב המקורי בקוריאנית בליווי חתימתו של קים, ותמונה נוספת הציגה את המכתב בתרגום לאנגלית. 
 
"כבודו אדוני הנשיא", פתח קים. "המפגש המשמעותי הראשון עם מכובדי וההצהרה המשותפת שעליה חתמנו יחד בסינגפור לפני 24 ימים היו בהחלט תחילתו של מסע משמעותי".
 
"אני מעריך מאוד את המאמצים האנרגטיים ויוצאי הדופן שכבודו אדוני הנשיא השקיע כדי לשפר את מערכת היחסים בין שתי המדינות ואת היישום הכן של ההצהרה המשותפת. אני מאמין בביטחון שעם כח רצון, מאמצים כנים וגישה ייחודית מכיווני ומכיוונך כבודו אדוני הנשיא, שמופנים לפתיחת עתיד חדש בין הרפובליקה הדמוקרטית העממית של קוריאה וארצות הברית – המאמצים יישאו פרי".
 
הרודן סיים את המכתב: "אני מאחל שהאמון והביטחון היציבים שלי בכבודו אדוני הנשיא ימשיכו להתחזק בתהליך העתידי, בנקיטת פעולות פרקטיות. אני משתף איתך את האמונה שלי שתהליך קידום יחסי הרפובליקה הדמוקרטית העממית של קוריאה-ארה"ב יביאו את הפגישה הבאה שלנו".