מתוך טוויטר

מצרים: פיצוץ עז בשדה התעופה בקהיר • צפו

שני מכלי דלק התפוצצו הלילה מחוץ לשדה התעופה הבינלאומי בקהיר, בירת מצרים. לפי שעה לא דווח על נפגעים. עדי ראייה מדווחים על קולות פיצוצים רבים ואש ועשן נראים במקום. כוחות הוזעקו לזירה. דיווח: הופסקה תנועת המטוסים מעל שמי מצרים


צילום מתוך הבלוג של אבו עלי

פיצוץ עז נשמע הערב (חמישי) בקהיר בירת מצרים, בקרבת שדה התעופה הבינלאומי בעיר. ברשת "אל ערביה" דווח כי הפיצוץ אירע בקרבת מסוף הדלק הראשי הסמוך לשדה, שנמצא בבעלות חברה פרטית. בתחילה דווח כי הרשויות במצרים הודיעו על הפסקת תנועת המטוסים מעל לשמי המדינה בעקבות התקרית, אולם שר התעופה האזרחית הכחיש את הדיווח ומסר כי תנועת המטוסים נמשכה כסדרה.

על פי הדיווחים, שני מכלי דלק התפוצצו מחוץ לשדה התעופה הבינלאומי בקהיר. לפי שעה לא דווח על נפגעים. עדי ראייה מדווחים על קולות פיצוצים רבים ואש ועשן נראים במקום. כוחות הוזעקו לזירה.
 
שר התעופה יונס אל-מסרי אמר כי הפיצוץ אירע מחוץ לשדה התעופה במכלי דלק של חברה פרטית. לאחר הפיצוץ גורם ביטחוני מסר כי כלל הטיסות בשדה התעופה הושעו. לפי אתר FlightRadar24 מטוסים שהגיעו לנחיתה בשדה הוסטו, וכלל ההמראות בוטלו. במכ"מי התעופה נראה כי תנועת המטוסים שבה לסדרה לפחות באופן חלקי. אין בשדה התעופה פעילות של חברות תעופה ישראליות.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן