חבר מועצת העיר ר' דוד גרינפלד דאג יחד עם הקרן הספרדית לפתוח קרן עבור משפחתו של יצחק קאדר שנרצח בחנותו בליל שישי שעבר. עדיין מוצע פרס בגובה 22 אלף $ למי שיביא מידע שיוביל למעצרו של החשוד במעשה.

בליל שישי שעבר הזדעזעה הקהילה היהודית בפלטבוש כששמעו על הירצחו של חברם ר' יצחק קאדר בחנותו 'הכל ב -99'.

קרא עוד:

[postim]
עשרות מנחמים הגיעו לבית המשפחה כדי לנחמם ולהשתתף באבל הכבד.

אמש (ג) הגיע לבית האבלים חבר מועצת העיר ר' דוד גרינפלד, במהלך שהייתו במקום דיבר חבר העיר על המנוח ואמר, הרצח שבוצע הינו מעשה נתעב וחסר טעם. המנוח היה אדם ירא שמים שעזב את מצרים ע"מ שיוכל להעמיד משפחה לתפארת וכעת השאיר אחריו אישה וארבעה ילדים קטנים שיאלצו להתמודד לבדם עם עול הפרנסה הכבד.

בתו של המנוח סיפרה, כי אביה מיהר ביום חמישי לסגור את החנות כדי להספיק להגיע לשיעורו הקבוע, אך הרוצח הקדים אותו וגדע באחת את תוכניותיו.

לאחר שיצא מביתם ניגש חבר העיר למשרד של קרן ביקור חולים הספרדית שם נפגש עם מנהל הקרן רוני עובד ושם הוחלט על פתיחת קרן למען היתומים.

חבר העיר פתח את ההתרמה ותרם 250$ לצורך עידוד התרומות, וקרא לבני הקהילה לתרום כפי יכולתם.
המנוח היה ידוע כאדם בעל לב טוב ואב מסור, תמיד דאג לכולם ותרם הרבה לנזקקים. הוא היה אדם פשוט שסה"כ עבד בחנותו כדי לפרנס בכבוד את אשתו וילדיו, והנה קרה מה שקרה והמשפחה נשארה ללא פרנסה. האחריות שלנו, כקהילה היא לעזור למשפחה להמשיך ולהתקיים בכבוד. כך גרינפלד בדבריו.

גם רוני עובד מנהל הקרן קרא לציבור לתרום כפי יכולתם, בתקופה הקשה הזאת, שכולנו מזועזעים מהמקרה, עלינו לסייע למשפחה בהתמודדות היום יומית, שנוכל להיות בטוחים שלפחות מהבחינה הכלכלית הם לא צריכים לדאוג. עוד הוסיף ואמר עובד, אתם יכולים להיות בטוחים, 100% מהכסף שיאסף יגיע למשפחה.

כאמור, הפרס שהוצע למביא מידע מועיל שיוביל לתפיסתו של הרוצח, עומד על 22,000 $.

בנו של המנוח אמר ל JDN, המשטרה ממשיכה לחקור את המקרה בכל האמצעים העומדים לרשותה, ואני עומד איתם בקשר יומיומי. אני מקווה שבימים הקרובים הרוצח הנתעב יתפס ויבוא על עונשו.