מזכ"ל חיזבאללה איים שארצו תגיב לכל תקיפה ישראלית בלבנון והביע תמיכה בתושבי רמת הגולן הדרוזים שסירבו לקיים בחירות. על פגישת נתניהו בעומאן: "מגנים את הנורמליזציה עם האויב". לדבריו, "הם צוחקים עלי ואומרים שאני מאיים מתוך מקלט"

מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, נאם היום (מהבונקר) בביירות לרגל "יום השהיד" שמצוין לזכר הרוגי ארגון הטרור שבראשותו ואיים שארצו תגיב לכל תקיפה ישראלית בלבנון. לדבריו ארסנל הטילים של הארגון הוא אמצעי הרתעה ששם קץ לאיומי ישראל. "נתניהו לא יכול לשאת את כמות הטילים שנמצאים בלבנון", אמר.

עוד הוסיף כי "שום סנקציות או איומים לא יגרמו לנו לוותר על הנשק של ההתנגדות. אם נוותר עליו, משמעות הדבר היא פתיחת הדלת עבור תוקפנות ישראלית, גם אם לא בהכרח מלחמה".

נסראללה שיבח את משטרו של בשאר אסד בסוריה ואמר כי "אם סוריה לא הייתה מחזיקה מעמד – בתוך שבועות היינו רואים את נתניהו בדמשק", קבע נסראללה.

מנהיג חיזבאללה, הביע תמיכה בתושבי רמת הגולן הדרוזים שסירבו לקיים בחירות מקומיות ואמר כי לבנון מגנה את "מאפייני הנורמזליציה עם האויב הישראלי". 

נסראללה התייחס גם לפגישות האחרונות של ראש הממשלה בנימין נתניהו בעומאן. "אנו מגנים את כל מאפייני הנורמליזציה עם האויב הישראלי", הוא אמר. "אנו קוראים לכל העמים לסרב לכך. מה שהיה בעבר בסתר, מתרחש כעת בפומבי. הנורמליזציה כעת שמה קץ לצביעות הערבית. הצביעות שלהם היא זו שמעכבת את הניצחון".

נסראללה התייחס גם לכך שהוא נואם ממקום מסתור ואמר כי, "הם צוחקים עלי ואומרים שאני מאיים מתוך מקלט. אני כמובן לא נמצא במקלט. אני נמצא במקום מסוים והעובדה שאני פה נואם מוכיחה שאתם מנסים לילות כימים להרוג אותי, ורק נכשלים".