חילוץ תינוק כבן שנתיים שנחנק בעת האכילה, הביא לקידוש שם שמים - השוטרים עמדו נפעמים לנוכח הוויתור של בן ה-12 שנפגע בראשו, לטובת התינוק בן השנתיים • התפללו לרפואת מרדכי יהודא בן אסתר מלכה

האסונות בקעמפים כבר באו עד נפש, רק בשבועיים האחרונים דיווחנו על אסונות קשים מנשוא, גם על פציעות, טביעות, ואף מקרי מוות בנסיבות שונות ל"ע.

קרא עוד:

[postim]

אתמול (א) הוזעקו צוות 'הצלה' בהרי הקטסקילס, למחנה 'ברך משה' של חסידי סאטמאר, ילד כבן שנתיים נחנק  בעת שאכל לחמניה עם נקניק.

צוות הצלה שהגיע למקום גילה את הילד כשהוא כחול וללא הכרה, בחסדי שמים לאחר דקות של מתח, הצליחו המתנדבים לייצב את מצבו ולהציל את חייו, אך משביקשו להזעיק בדחיפות מסוק שיבוא לפנותו, התברר כי אין מסוק זמין באיזור וייקח כחצי שעה עד שיגיע, כשהם עומדים חסרי אונים עם פעוט במצב קשה שחייב להגיע בדחיפות לבית החולים, הגיע הקריאה כי ישנו מסוק בקעמפ סמוך בוויט לייק, שהוזעק למקרה אחר של ילד כבן 12 שנפצע בראשו במהלך משחק.

צוותי ההצלה בקונטרי וויט לייק החליטו כי מצבו של בן ה-12 טוב יותר משל הפעוט בן השנתיים, אז החליטו לוותר על הטסתו של הנער בן ה-12 לטובת הפעוט בן השנתיים, המסוק המריא בטיסת בזק לקעמפ ברך משה, ולאחר 25 דקות הביא את הפעוט לבית החולים  weschester, לאחר מכן שב המסוק על עקבותיו והטיס את הנער לאותו בית חולים.

צוות משטרה ששהו בזירה, עמדו נפעמים נוכח הוויתור של ילד כבן 12 שנפצע בראשו, לטובת פעוט בן שנתיים שנחנק ממאכל – קידוש שם שמים ברבים.

הציבור נקרא להתפלל לרפואת הפעוט בן השנתיים – מרדכי יהודא בן אסתר מלכה

ונקנח את הידיעה עם בשורה משמחת: הילד גדליה בן הענדל (מילר) שטבע שבוע שעבר בבריכת מלון 'שאלט' באיזור וואדבורן ומצבו הוגדר קריטי, השתפר פלאים ובחסדי שמים יצא מכלל סכנה, רופאי בית החולים הודיעו כי ישוחרר אי"ה בימים הקרובים.

צילם Sam W – JDN

הצלה במחנה ברך משה (2) המסוק בזירה המסוק בזירה (1) הצלה במחנה ברך משה (3) המסוק בזירה (2) הצלה במחנה ברך משה הצלה במחנה ברך משה (1)