שבוע לאחר שנפגע בראשו ונפצע קשה, קיימו אמש (ג) הוריו של הילד גדליה סעודת הודיה להודות על הנס העצום שהתרחש לבנם יקירם שרופאיו כמעט הרימו ידיים וכעת הוא בביתו.

"אודה ד' מאד בפי ובתוך רבים אהללנו" פסוק זה נאמר אתמול (ג') ברגש רב בסעודת הודיה שנערכה לילד גדליה מילר. אביו, ר' שמעיה מילר נשא דברים ואמר שכעת מבין כפשוטם את מילות הפסוק "כל הנשמה".

כפי שדווח כאן ב JDN, שבוע שעבר ביום ג', נפגע הילד גדליה מילר בראשו בבריכה במלון שבהרי הקטסקילס, בו שהה יחד עם משפחתו לרגל החופשה. אחיו בן ה 6 שראה אותו טובע צרח באימה ואורחי המלון נחלצו לעזרה והוציאו אותו מהמים. מתנדבים מאירגון 'הצלה' שהוזעקו למקום ביצעו בו החייאה ופינו אותו במצב קשה לבית החולים.

שני המתנדבים שהיו הראשונים להגיע לזירת האירוע וטיפלו בו, נכחו גם הם בסעודת ההודיה. אחד מהם, שוחח עם כתב JDN לאחר האירוע וטען כי מצבו של הילד קשה מאוד, ואתמול, במהלך הסעודה נראה היה כי הוא נרגש מאוד לראות את הילד בריא ושלם.

האב סיפר במהלך הסעודה על רגעי האימה שחוו בהטסת הילד לביה"ח, הרופאים היו פסימיים מאד ולא נתנו לו כמעט סיכויים להתאושש מהפגיעה הקשה ולחיות. מצבו היה קריטי, אך בחסדי שמיים, בשבת קודש פקח הילד את עיניו לראשונה, וביום שני בלילה כבר שוחרר לביתו.

אמש, שבוע לאחר הפגיעה, נערכה סעודת ההודאה.

הילד, גדליה, הוא נכדו של ר' גדליה שר, ונקרא על שמו.

בתמונה נראים שני מתנדבי הצלה, מימין הילד ר' משה נתן בראווער, ומשמאל נראה ר' אלי ראו.