ארגון הצלה ניצח – הדוחות בוטלו

לאחר ששני מתנדבים קיבלו דוחות על חצייה צומת באור אדום החליטו בארגון לא לוותר על הדוח וב"ה הצליחו לבטל אותו. בנוסף, העירייה עובדת על מתן אישורים והכרה ברכבי הארגון כרכבי חירום לכל דבר.

שבוע לאחר שפרסמנו כאן על מקרה בו נעצרו 2 מתנדבים בעת שהיו בדרכם למקרה חירום רפואי ושוטר עצר אותם לאחר שעברו ברמזור אדום.

קרא עוד:

[postim]

הצטדקות המתנדבים נפלה על אוזניים ערלות והשוטר העניק להם דוח על חציית צומת באור אדום.
המקרה עורר שערוריה ברחבי העיר וודרידג' (Woodridge) ובכלל, ארגוני הצלה רבים נזעקו לשמע הדוח שקיבלו עמיתיהם.

ראשי ארגון הצלה פנו למשטרה בבקשה לבטל את הדוח ובנוסף דרשו ממנה להכיר ברכבי הארגון כרכבי חירום.

כעת, שבוע אחר המקרה, שלח ראש העיר מכתב לארגון הצלה בו כתב להם כי העירייה עומדת מאחוריהם והיא תנסה לדאוג להכרת הארגון מבחינה חוקית.

עורך דינה של העירייה, ג'פרי קפלן שלח מכתב לראש ארגון הצלה בשם ראש העיר, ר' דוד כהן בו כתב לי כי העירייה עצמה מכירה ברכבי הארגון כרכבי חירום כמו משטרה, כיבוי אש ודומיהם. העירייה תעשה כל מאמץ כדי להבטיח את המשך התניידותם של המתנדבים ובכך להבטיח את המשך הטיפול המסור אותו מעניקים מתנדבי הארגון לתושבי העיר.

קפלן עצמו, שמשמש כראש עיר של Ellenville כתב כי בעתיד תושבי העיר וודרידג' יוכלו לראות את האמבולנסים של 'הצלה' כמו כל רכב חירום אחר. והכל יהיה מאושר לפי החוק.

מפקד המשטרה המקומי ג'ון קלבלו כתב לר' דוד כהן, כי לאחר התייעצות הוחלט לבטל את הדוחות שניתנו למתנדבי הארגון בשבוע שעבר.

ר' דוד כהן שמח לקבל את המכתבים, ממפקד המשטרה על כך שבוטלו הדוחות, ומעורך דינה של העירייה, על כך שבעתיד יוכרו רכבי הארגון כרכבי חירום ויוכלו להתקין בהם צופרים ופנסי חירום כשהכל מוסדר באופן חוקי.

עוד הוסיף ואמר, בימים האחרונים, מתנדבי הארגון ששוהים בקאנטרי באזורי הנופש מוקפצים אחת לכמה דקות לאירועי חירום ברמה כזו או אחרת. ברגע שהכל יהיה חוקי, הטיפול כולו יהיה קל יותר לכל המעורבים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן