נמשכים החיפושים אחר הנערה חנה אליאנה שטארקמן מניו ג'רזי. הפרס הכספי עלה כעת ל- 25,000$ למביא מידע מועיל שיוביל למציאתה. קרא עוד: הנערה חנה אליאנה, בת 18 מהעיר אנגלוואד (Englewood) בניו ג'רזי נעדרת מזה כחודשיים. משפחתה הציעה 500$ למי שיביא מידע על מקום הימצאה של בתם. קהילת 'אהבת תורה' מהעיר, אליה משתייכת המשפחה התגייסה לזרת המשפחה וגייסה סכום של 10,000$ אותו הציעו למביא מידע. בערב שבת החליטו בקהילה להעלות את הסכום וכעת הוא עומד עד 25,000$ ועוד 500$ אותם הבטיחו ההורים בתחילה. רוברט מילר, תושב העיר אמר לכתב JDN כי משטרת ניו ג'רזי משקיעה מאמצים מרובים בחיפושיה אחר הנערה. לשאלת רבים, מדוע לא שמעו על היעדרותה עד עכשיו, חודשיים תמימים? ענה רוברט, משפחתה לא רצתה להטריח את הציבור וניסתה לאתר את בתם בכוחות עצמה כמובן בסיוע ידידים. רק לאחר שעברו שישה שבועות מאז שנראתה לאחרונה החליטה המשפחה לפנות לציבור התושבים ולבקש את עזרתם. רוברט סיפר על קבוצה של 40 נשים ויותר שאפו חלות לכבוד השבת ע"מ שיוכלו להפריש חלה לזכותה של חנה אליאנה בת חווה רייזל. בנוסף, בעיר אנגלוואד, בה מתגוררת הנערה פירסמו העסקנים בקשה בשם רבני העיר לומר מזמורי תהילים לזכותה של הנערה בעת הדלקת נרות שבת. כאמור, כפי שפורסם ב JDN בימים האחרונים, הנערה חנה אליאנה שטארקמן בת ה-18 נעדרת כבר חודשיים תמימים. נראתה לאחרונה בבית קרוביה בברוקלין בשבת פרשת בלק, ויש עדות נוספת על כך שנראתה בקוני איילנד ארבעה ימים לאחר מכן. לפי הנתונים שיש בידי המשטרה, החשד העיקרי הוא כי מדובר בחטיפה. מכיוון שלנערה אין חובות כספיים, לפחות לפי הידוע לקרובי משפחתה....

נמשכים החיפושים אחר הנערה חנה אליאנה שטארקמן מניו ג'רזי. הפרס הכספי עלה כעת ל- 25,000$ למביא מידע מועיל שיוביל למציאתה.

קרא עוד:

[postim]

הנערה חנה אליאנה, בת 18 מהעיר אנגלוואד (Englewood) בניו ג'רזי נעדרת מזה כחודשיים. משפחתה הציעה 500$ למי שיביא מידע על מקום הימצאה של בתם.

קהילת 'אהבת תורה' מהעיר, אליה משתייכת המשפחה התגייסה לזרת המשפחה וגייסה סכום של 10,000$ אותו הציעו למביא מידע.

בערב שבת החליטו בקהילה להעלות את הסכום וכעת הוא עומד עד 25,000$ ועוד 500$ אותם הבטיחו ההורים בתחילה.

רוברט מילר, תושב העיר אמר לכתב JDN כי משטרת ניו ג'רזי משקיעה מאמצים מרובים בחיפושיה אחר הנערה.

לשאלת רבים, מדוע לא שמעו על היעדרותה עד עכשיו, חודשיים תמימים? ענה רוברט, משפחתה לא רצתה להטריח את הציבור וניסתה לאתר את בתם בכוחות עצמה כמובן בסיוע ידידים. רק לאחר שעברו שישה שבועות מאז שנראתה לאחרונה החליטה המשפחה לפנות לציבור התושבים ולבקש את עזרתם.

רוברט סיפר על קבוצה של 40 נשים ויותר שאפו חלות לכבוד השבת ע"מ שיוכלו להפריש חלה לזכותה של חנה אליאנה בת חווה רייזל.

בנוסף, בעיר אנגלוואד, בה מתגוררת הנערה פירסמו העסקנים בקשה בשם רבני העיר לומר מזמורי תהילים לזכותה של הנערה בעת הדלקת נרות שבת.

כאמור, כפי שפורסם ב JDN בימים האחרונים, הנערה חנה אליאנה שטארקמן בת ה-18 נעדרת כבר חודשיים תמימים. נראתה לאחרונה בבית קרוביה בברוקלין בשבת פרשת בלק, ויש עדות נוספת על כך שנראתה בקוני איילנד ארבעה ימים לאחר מכן. לפי הנתונים שיש בידי המשטרה, החשד העיקרי הוא כי מדובר בחטיפה. מכיוון שלנערה אין חובות כספיים, לפחות לפי הידוע לקרובי משפחתה.