אילוסטרציה. צילום: פלאש 90

סיוט בשחקים: במהלך הטיסה הנוסעים החלו להתפלל

סרטון שהופץ תיעד רגעים מורטי עצבים, כאשר במהלך כיס אוויר נראית עגלת השירות של הדיילים פוגעת בתקרת המטוס יחד עם המשקאות. בעקבות כך התיקים שהיו מאוחסנים בתאים למעלה התעופפו לעבר מספר נוסעים. הנוסעים החלו להתפלל

נוסעים בטיסה של חברת ALK בין פרישטינה, בירת קוסובו, לבאזל, שוויץ,  נקלעו למערכת כיס אוויר קיצונית ביום ראשון השבוע, ובעקבות כך 10 נוסעים נפצעו ונזקקו לטיפול רפואי.

על פי הדיווחים, המערבולת החלה כ- 30 דקות לפני שהמטוס נחת ונמשכה כחמש דקות, כך על פי תיאורים של נוסעים.

בסרטון שהופץ ברשת ובו תיעוד התקרית, נראית עגלת השירות של הדיילים פוגעת בתקרת המטוס יחד עם המשקאות והאוכל שהיו באותה עת בעגלה, ובעקבות כך התיקים שהיו מאוחסנים בתאים למעלה התעופפו לעבר מספר נוסעים יחד עם השתייה והמזון. מספר נוסעים יהודים נשמעו ברקע כשהם מתפללים.

אחד הנוסעים טען כי חלק מהמושבים במטוס נקרעו בעקבות נפילת התיקים והעגלה על המושבים. המטוס, שנשא 121 נוסעים, נחת לאחר זמן קצר בשלום ונוסעי המטוס קיבלו סיוע על ידי אמבולנסים שהמתינו בשדה התעופה.

דובר חברת התעופה אישר ל-ABC news שהמטוס נכנס למערבולות קשות כ-20 דקות לפני הנחיתה וכי 10 נוסעים פונו לבתי חולים מקומיים בבאזל. "הטייס הזעיק עוד מהאוויר את הצוותים הרפואיים וצוותי מכבי האש", אמר הדובר.

עוד נמסר מחברת התעופה שהטייס ידע על כך שהמטוס עומד להיכנס למערבולות והדיילת בזמן הזה ניסתה לאסוף מהנוסעים את כל הציוד שיכול לעוף, אך לבסוף היא נפגעה בעצמה. בחברה הרגיעו וטענו שהדיילת בריאה לחלוטין.

2 תגובות

מפחיד

איפה הסרטון ?????

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *