בעלי החנות שבחרו למתג את חנותם כשמו של הצורר הנאצי 'היטלר' ימ''ש בכדי לצבור פופולאריות, מחליפים מיתוג.

מהודו הרחוקה מגיעה הבשורה הטובה והמרגיעה, בעלי חנות הבגדים שבחרו לעצמם מיתוג שיביא להם פופולאריות ולקוחות על ידי קריאת שם החנות על שמו של הצורר הגרמני היטלר ימ"ש, לאחר בקשות חוזרות ונשנות מצד הקהילה היהודית במקום וכן לחצים בינלאומיים שהופעלו עליהם, מסכימים להוריד את שמו של הצורר הנאצי ימ"ש מחנותם, ובימים הקרובים הם יפרסמו לחנות מיתוג חדש.

קרא עוד:

[postim]

בעיתון times of india דווח, שבעליה של חנות הבגדים עקב לחץ שהופעל הן מהקהילה היהודית והן מצד הקונסוליה הישראלית בעיר וכן לחץ של עוד עסקנים שהזדעזעו לראות את שמו של הצורר מסייע למיתוג, על אף טענת בעלי החנות שהיה תלוי חודש שלט 'החנות היטלר תיפתח בעוד חודש', והם לא שמעו ניצני מחאה, אבל בכל זאת כעת הם מבינים שהם נאלצים להחליף את המיתוג.

הרב מנשה שאלאמון שליט"א רב בית המדרש מגן אברהם הסמוך לחנות הבגדים שעמדה בעין הסערה, אומר, 'אנחנו מקבלים את הבשורה בשמחה והתרגשות גדולה, כיוון ששם זה מעורר קונוטציה אנטישמית שלילית, ולכן כששמענו שמיתוג זה יוסר נגולה אבן גדולה ודאגה עצומה מליבנו, אנו מודים לה' על הכנסת התבונה בלב בעלי החנות,  ועל הסכמתם להחליף את המיתוג. כל חברי הקהילה שמחים על המהלך המבורך, אומר הרב מנשה שאלאמון שליט"א.