ניו ג'רזי: צלבי קרס רוססו על קירות הבתים

תושבי העיר 'מונמוט האגיט' בניו ג'רזי נחרדו לגלות צלבי קרס על יותר מ12 בתים ברחובות העיר. המשטרה פתחה בחקירה. עד כה לא נעצרו חשודים במעשה.

תושבי העיר 'מונמוט האגיט' (Monmouth Heights) בניו ג'רזי נחרדו לגלות על קירות ביתם גרפיטי שחור ענק עם ציור של צלב קרס ונאצות אנטישמיות. המשטרה פתחה מייד בחקירה.

קרא עוד:

[postim]

אתמול (חמישי) בשעות הבוקר, גילו תושבים בשני רחובות בעיר Monmouth Heights כי אלמונים ריססו צלבי קרס על 12 דירות ויותר וכן כתבו שם 'להרוג את היהודים' ועוד נאצות שאין כאן המקום לכותבם.

הגרפיטי נמצא ברחוב Route 9 וכן ברחוב טיילור מיילס (Taylors Mills Road). משרד התובע קיבל את הידיעה בשעה 12:30 בצהריים, ופתח מייד בחקירה.

'הליגה נגד השמצה' בניו ג'רזי פירסמה אתמול בצהריים הצהרה וכינתה את התקרית כ- 'הילולת הגרפיטי', בהצהרה פורסמה רשימת הנזקים שעוללו האנטישמים, בין היתר: צלבי קרס אדומים שצויירו על קירות הבתים, על גדרות, שלטי רחוב, מדרכות ואפילו מכוניות. בחלק מהמקומות הוסיפו האלמונים את המשפט 'להרוג את היהודים' והגדילו לעשות כשהוסיפו ציור ליד המשפט.

יו"ר הליגה נגד השמצה בניו ג'רזי, ג'פרי ק. סאלקין אמר כי "השחתה של רכוש ציבורי ופרטי ע"י צלבי קרס יחד עם המסר הנורא 'להרוג את היהודים' מייצר פחד לכל בני הקהילה. מהותו של צלב הקרס הוא לזרוע פחד ובהלה, ובמקרה הנוכחי, נראה כי האלמונים החליטו לזרוע פחד לכל בני הקהילה.

היו"ר דורש מהשלטונות לעצור את התוקפים ולמצות עימם את הדין. לעת עתה, החקירה בעיצומה. טרם נעצרו חשודים במעשה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן