צילום: נתי שוחט / פלאש 90

ניסיון פיגוע בגרמניה: צעיר ממוצא סורי ניסה לדקור מתפללים בבית כנסת

צעיר בן 23 ממוצא סורי רץ עם סכין בידו לתוך בית כנסת בברלין, ונעצר בכניסה למקום. לדברי עדי ראייה, הוא נשמע קורא "אללה אכבר" וקריאות נגד ישראל • המשטרה אינה מאשרת בשלב הזה כי מדובר בניסיון פיגוע על רקע לאומני והוא שוחרר היום

נמנע פיגוע בבית כנסת בברלין: אמש בכניסת שבת בסביבות השעה 17:30, הגיע אל בית הכנסת החדש ברחוב אוראנינבורגר, מבקש מקלט ממוצא סורי וניסה לתקוף את השומרים המוצבים מחוץ לבניין הקהילה היהודית באמצעות סכין באורך 20 סנטימטרים.

לפי עדויות בתקשורת הגרמנית הפליט עונה לשם מוראד, הוא בן 23 ונמצא בברלין מאז יוני 2017. השומרים שהיו מוצבים במקום שמעו אותו אומר "אללה אכבר" בערבית וקריאות נגד ישראל. החשוד נעצר לפני שהצליח לפגוע בנוכחים במקום.

שוטרים שהוזעקו למקום ריססו עליו גז מדמיע בפניו ולאחר מכן השתלטו עליו והרחיקו ממנו את הסכין. במהלך חיפוש הם מצאו סכינים נוספות.

על פי הדיווח בכאן 11, באופן מוזר ביותר המשטרה אינה מאשרת בשלב הזה כי מדובר בניסיון פיגוע על רקע לאומני/פוליטי והחשוד נחקר בחשד ל״איומים״. החשוד אפילו שוחרר היום.

 

 

3 תגובות

"באופן מוזר" קשה לי להאמין שעדיין יהודיים נאייבים לגבי אומות העולם והגרמנים בפרט.
אני הייתי אומר שוחרר באופן טבעי לחלוטין .
שכחתם שהשוטרים האלה אם לא הם אז אביהם היו רוצחים בשנאה תהומית יהודיים.
זה כמו שנחשוב שהילדים של אבו מאזן כבר לא שונאים יהודיים.
נו באמת בא נתעורר

אם הגרמנים לא היו שונאים יהודים היום אף מוסלמי לא היה נכנס לשטח גרמניה. אבל המציאות הפוכה. הגרמנים מחבבים את המוסלמים והערבים ומתכסים עצות ביחד על שנאת היהודים ונותנים יד לרוצחים ערבים להיות משוחררים ולתקוף יהודים.

זה עוד סיבה למה היהודים צריכים לעשות עליה לארץ ישראל. מפחיד

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *