שנה לשחרורו • גלעד שליט מבקר במוסדות יהודיים בניו יורק

במסגרת ביקורו של גלעד בארצות הברית, הוא מסייר בישיבות מפורסמות בהם אפשר למנות את ה'יוניברסיטי' במנהטן וכן במוסדות מגן דוד בפלטבוש

 • סובלים מכפייתיות? זה שווה לכם הרבה כסף

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • האסון בסנהדריה: "בצהריים עוד שיחק עם הילדים בגינה "

  תוכן מקודם

 • מרן רבי ברוך ויסבקר שליט"א פונה אליכם בפניה אישית ומרגשת

  תוכן מקודם

גלעד שליט מהדמויות היותר מזוהות עם צבא ההגנה לישראל, אשר עונה בשבי במשך שנים, בהם לא ראה אור שמש, לא קיבל תזונה נכונה, ואפילו את הזכות האלמנטארית של משקפיים לא היה ראוי לקבל בשבי החמאס ארגון השולט ביד רמה ונוקשה בתושבי עזה, אלפי ימים יום אחר יום לא פסקה ממנו התקווה, שאולי הנה יבוא היום ויזכה שוב לראות את פני משפחתו, פני החופש. במקביל נערכו עבורו קמפיינים משומנים, הפולטיקה הפנים ארצית שיחקה לטובתו, הלחץ על ראשי הממשלה במשך התקופה היה אימתני, וסוף סוף הגיע היום שלא היה איש בישראל שלא חיכה לה, גלעד נראה במעבר גבול ישראל עם מצריים, עיני כולם דמעו לנוכח החיבוק העז של גלעד עם אביו נועם שלא ראה תנומה לעיניו מיום החטיפה המצמרר.

קרא עוד:

[postim]

כיום שנה לאחר השחרור לאחר שביקר בצרפת שהוא נמנה על אזרחיה, להודות לראשי המדינה על עזרתם הרבה, ולאחר שהודה לראשי הממשלות כאן בארץ, גלעד יצא לארצות הברית, ומבקר בימים אלו בעיר ניו יורק, במסגרת הביקורים הוא עתיד לסייר בישיבות מפורסמות בהם אפשר למנות את ה'יוניברסיטי' במנהטן, וכן סייר במוסדות מגן דוד השוכנים בפלטבוש.

בישיבת יוניברסטי הוא אף יערוך שבוע הבא ביום שלישי פאנל מיוחד בצוותא עם עוד תריסר חברים מהפלוגה בצבא, הפאנל יהיה סגור לקהל הרחב ויועד אך ורק לסגל הרבנים והתלמידים בישיבה.

צפו במודעות המבשרות על הפאנל המיוחד עם גלעד שליט אשר נתלו ברחבי קמפוס הישיבה

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell