קונטיקט: קשישה נעצרה לאחר שהשחיתה פוסטר בו הוצג אובמה כהיטלר

בעיר העבראן בקונטיקט נעצרה קשישה כבת 80 לאחר שע"פ החשד תלשה פוסטר בו צוייר אובמה כהיטלר. האישה שוחררה לבית לאחר מס' שעות ותובא בפני שופט בשבוע הבא. גזר הדין במידה ותואשם: 3 חודשי מאסר.

אישה נעצרה בעיר העבראן בחשד שקרעה מודעות בהם צוייר אובמה ונראה כהיטלר. במידה ויוגש כתב אישום יתכן כי תקבל עונש מאסר.

קרא עוד:

[postim]

המרוץ לנשיאות ארצות הברית הגיע לשיאו, בעוד כשלושה שבועות ארצות הברית בוחרת נשיא. בכל פינה ניתן לראות שלטי בחירות עם קמפיינים של שני המועמדים, ברק אובמה – הנשיא המכהן ויריבו מיט רומני.

השבוע, בעת שנסעה ננסי לאק בת ה-80 ברחוב מיין, אחד מרחובותיה הראשיים של העיר העבראן, נתקלה בפוסטר עם תמונתו של אובמה בדיוקן של היטלר ימ"ש. מראהו של היטלר ציער את ננסי שנזכרה במלחמת העולם השנייה והיא תלשה את הפוסטר וקרעה אותו.

עוברי אורח שראו אותה משחיתה את הפוסטר, הזעיקו את המשטרה שעצרה אותה והיא נלקחה לחקירה. לאחר שעות ספורות שיחררה אותה המשטרה והיא ממתינה למשפטה בשבוע הבא.

בראיון לרשת NBC אמרה ננסי כי מראש ידעה שתסתבך בצרות בגלל מעשיה אך לא תארה לעצמה שזה יגיע לידי מעצר. עם זאת, היא לא הביעה חרטה על מעשה וטענה כי מה שעשתה היה הדבר הנכון להעשות.

כנגד ננסי תלויים מספר אישומים, ביניהם גניבה. היא תובא בשבוע הבא לפני שופט שיגזור את דינה. במידה ותואשם עלולה ננסי לקבל 3 חודשי מאסר.

תמונת הפוסטר המדובר

2 תגובות

השפם הזה לא מתאים לכזה אף רחב

זאת אומרת שבעלי הפוסטר עשו דבר לגטימי? מה היה אם זה היה פה כזה פוסטר מהימין נגד השמאל או להיפך?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *