יממה לאחר שפיספס את הטיסה לביתו בבורו פארק הבין הבחור את הסיבה האמיתית בשלה איחר לטיסה ונאלץ לחזור לישיבה. סיפור מדהים.

מוגש בפניכם סיפורו של בחור שפיספס את טיסתו ברגע האחרון, אמר "גם זו לטובה" ולמחרת הבין היטב את שאמרו חז"ל "כל עכבה לטובה".

קרא עוד:

[postim]

ביום שני בערב, סמוך לשעה 21:15 יצא בחור מישיבת בעלזא בחיפה ולקח מונית לכיוון תחנת הרכבת, עם הרכבת תיכנן להגיע לשדה התעופה ומשם לטוס לביתו בבורו פארק.

כשהמונית הגיעה לתחנת הרכבת גילה לפתע הבחור כי דרכונו לא נמצא במזוודה וכנראה נשכח בישיבה. הוא ביקש מנהג המונית לחזור חזרה לישיבה ובדרך התקשר לאחר מחבריו שייצא אליו החוצה עם הדרכון כדי שיחסוך זמן יקר. חברו יצא אליו והמונית הפליגה שוב לדרכה.

סאת תלאותיו טרם הסתיימה. כשהגיעו לתחנת הרכבת הוציא הבחור את המזוודה מהמונית כשלפתע הידית שלה נשברה. מה שהקשה עליו ללכת והוא פיספס את הרכבת של 21:40. רק לאחר שעה הגיעה רכבת נוספת שעליה ב"ה הוא הספיק לעלות.

מסיבה לא ברורה הרכבת הגיעה לשדה התעופה רק בשעה 00:25, איחור של 15 דקות שבמצבים כאלו כל דקה קריטית ביותר.

הבחור ירד בריצה מהרכבת והזדרז להגיע למטוס אך שם נעצר ע"י המאבטחים שהודיעו לו בטון שאינו משתמע לשתי פנים כי הוא איחר את המועד ואין כל אפשרות להכניסו למטוס.

הבחור התאכזב מאוד, אך אמר "גם זו לטובה" 3 פעמים. הוא לא האמין שכ"כ מהר הוא ישמע איזה חסד עשה איתו הקב"ה בעיכובים הרבים שנגרמו בדרך.

למחרת, כשהמטוס המדובר נחת בניו יורק. התברר שבטיסה שהתה מרת שרה חיה קאללער, חרדית בת 85 מפלטבוש שבמהלך הטיסה התמוטטה ונפטרה.

הבחור, בנו של ר' משה קצבורג מבורו פארק הינו כהן. ובכך שפיספס את הטיסה ניצל בנס מטומאת מת.

אביו של הבחור סיפר לחדשות 'קול מבשר' בניו יורק שרואים ממש בחוש איך באופן לא טבעי היו תקלות רבות שגרמו לעיכוב הבן העיקר שבסופו של דבר הוא לא יעלה על הטיסה וח"ו יטמא למת.