ענקית המסרונים 'טוויטר' הסירה מסרונים ומאמרים אנטישמיים

הלא יאומן קרה: החברה התקפלה והתאגדות הסטודנטים היהודיים רשמה לעצמה ניצחון קטן אל מול החברה הענקית, כאשר החברה נעתרה להסיר את כל הציוצים האנטישמיים

האנטישמיות העולמית צוברת תאוצה מיום ליום, אבל למה שהתרחש שבוע שעבר בצרפת איש לא ציפה, ענקית המסרונים והרשתות החברתיות 'טוויטר' נאלצה להוריד להסיר ולמחוק, קטעי מסרונים אנטישמיים וזאת לאחר שהם אויימו על ידי סטודנטים יהודים על כוונתם לפתוח נגדם בתביעה משפטית, על סעיף הסתה ודיבה.

קרא עוד:

[postim]

הסערה החילה כאשר קבוצת סטודנטים הלומדים באוניברסיטאות בצרפת התאגדו יחדיו ופנו לעורך דין שייצג אותם, בגין 'ציוצים' (מסרונים, ברשת טוויטר) אנטישמיים להחריד, אשר אין להשלים עם עצם הישארותם באוויר והיחשפות הציבור למשפטי מחץ אנטישמיים ומזעזעים, כדוגמת 'יהודי טוב הוא יהודי מת' ועוד ססמאות על זה הדרך.

הסטודנטים המאוגדים אשר מפחדים שמסרונים אלו יהפכו ביום מן הימים למעשים, החליטו שהם לא מהססים מלתבוע משפטית את ענקית המסרונים הבינלאומית 'טוויטר' כאשר הם נעזרים בעורך דין מהשורה הראשונה, הם פנו ואיימו על החברה בתביעה משפטית.

הלא יאומן קרה והחברה התקפלה והתאגדות הסטודנטים רשמה לעצמה ניצחון קטן אל מול החברה הענקית, כאשר החברה נעתרה להסיר את כל הציוצים האנטישמיים, עוד הגדילה החברה לעשות מפחד לתביעות נוספות, וחסמה קבוצה ניאו נאצית מלהשתמש בשירותיה, להתאספויות והפצת דעותיהם ומשנתם האנטשימית.

בקהילה היהודית בצרפת מקווים שצעדים אלו ואחרים, שהם נוקטים נגד האנטישמיות באמת יעשו את העבודה, וישגו את התוצאה שכל תושבי העיר מייחלים לה, שקט נפשי וביטחוני אשר יאפשר להם לחיות בשלום השקט ובבטחה.

 

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *