בתום העימות הסוער, המרתק, והמשלהב, הצליח הנשיא המכהן ברק חוסיין לגבור על מיט, ובסקרים הראשוניים שנערכו מיד עם תום העימות, הראו 48% אחוזי הצלחה לנשיא המכהן מול 40% למיט רומני מועמד הרפובליקנים

אמש התקיים העימות שלישי והאחרון בין שני המועמדים לנשיאות ארצות הברית, כאשר מצד הרפובליקנים עומד מיט רומני אוהד ישראל מושבע, נוצרי קתולי אדוק ומסורתי. ומצד הדמוקרטים עומד ברק חוסיין אובאמה, נשיא שחור מוסלמי שעדיין לא כל כך ברור מה הוא עשה או קידם בארבע שנים האחרונות, חוץ מלהבטיח ולהבטיח שוב שהוא הולך לקיים את ההבטחה, ושוב להבטיח ולהבטיח, כאשר בכלל לא ברור האם הוא יליד ארצות הברית בכלל, אשר חוקית אסור לו לכהן כנשיא בארצות הברית.

קרא עוד:

[postim]

האשמות הדדיות לא היו חסרים אמש, כאשר האישים המכובדים התכתשו כמו…, מיט אומר לברק חוסיין, 'לא ביקרת בישראל בתקופת כהונתך, עברת בארצות ערב אפילו במצרים הסמוכה, וכף רגלך לא דרכה בישראל', או אז מגיעה ההתקפה הגדולה, התשובה העמוקה פרי מחשבה ואימון של ימים ארוכים ושעות יקרות מבוזבזות של נשיא ארצות הברית המכהן, וכה דברי אובאמה אל מיט, 'אני בתקופת מועמדותי לא באתי לישראל בכדי לגייס תרומות, הלכתי ליד ושם התייחדתי עם זכר המיליונים, כאבתי את כאב העם, ביקרתי בשדרות אמהות הראו לי פגיעות טילים בתוככי הבית, ואז אני חשבתי איך הייתי מגיב כאשר חדר הילדים של ילדי היה מופגז, ולכן גם אישרתי את המימון למערכת כיפות הברזל'. מדהים, שאלה לעניין עם תשובה מיישבת ומפענחת כל תמיהה. מה שברור הוא שאם חדר הילדים של כבוד ברק חוסיין אובאמה היה מופגז, יזדקקו מדינות העולם לתת מערכות כיפת ברזל למדינה אשר משם יצא האיש אשר ההין והפגיז את חדר הילדים, עיינו ערך עיראק אפגניסטן וכו'.

חוץ מלאזכר את ישראל עשרות פעמים באמצע העימות, הם שוחחו יותר נכון התווכחו, על כל עניני החוץ כאשר אובמה מצליף ברומני על הסתכלותו המיושנת והפרימיטיבית על מדיניות החוץ, כאשר לגרסת אובאמה רומני עדיין עומד בשנות ה 80 בעניין זה, כמו כן הוזכרו העניין הלובי הסורי והסיני, והכלכלי.

בעידן שכל מילה מוקלטת ומתועדת, יש להניח שכל מילה אשר נאמרה באצטדיון המפואר נבררה בקפידה, ואשר על כן אתמקד בדברי המועמדים בעניין האיום האיראני, כאשר נשאלו האם הנשיא האמריקני (אחד מבין שני המתמודדים) יכריז אמירה בסגנון 'התקפה על ישראל כמוה כהתקפה על ארצות הברית' כאשר אובמה משיב אנו נעמוד מאחורי ישראל, ולעומתו רומני עונה אנחנו נעמוד לצד ישראל, שימו לב ל'אחורי' ו'צד', כאשר מיד לאחר מכן רומני מביא את הפתעת הערב ואומר 'אני מעוניין להעמיד את נשיא איראן מחמוד אחמדינג'אד לדין בעוון הסתה לרצח עם'.

בתום העימות הסוער, המרתק, והמשלהב, הצליח הנשיא המכהן ברק חוסיין לגבור על מיט, ובסקרים הראשוניים שנערכו מיד עם תום העימות, הראו 48% אחוזי הצלחה לנשיא המכהן מול 40% למיט רומני מועמד הרפובליקנים, עובדה זו עדיין לא שוברת שוויון ועדיין יש לרומני את כל הסיכויים להיות האיש המאושר המודאג הטרוד והמפורסם, אשר יושב בלשכה בחדר הסגלגל בית הלבן, אשר לאחר העיצוב של הדיירים הקודמים, זה לא כל כך סגלגל ולא כל כך לבן.

בתמונות שפורסמו על ידי הדוברים והיחצני"ם למיניהם בדקות שלפני האירוע בכדי למשוך ולכבוש את דעת הקהל האמריקני, אפשר לראות את ההבדל התהומי בין המועמדים, ברק חוסיין שרוע על כורסאות עור ורגליו מושטות קדימה על ההדום, (אם ראש ממשלת ישראל היה נוכח במקום,כנראה שהרגליים היו מטפסות לאיזשהו שולחן יותר גבוה ובולט…), ותוך כדי ההשתרעות הנשיא המכהן הכין את עצמו לעימות המכריע, כאשר המתמודד השני מיט, השתובב עם נכדו החביב בשעות של לפני העימות, נקודה למחשבה.