ויקיפדיה

הקרמלין: הרופאים בגרמניה היו פזיזים כשהחליטו שנבלני הורעל

רוסיה ממשיכה להטיל ספק בכך שמנהיג האופוזיציה נפגע מחומר רעיל שהוביל לקריסתו ולהכנסתו לתרדמת. דוברו של פוטין אמר כי הרופאים בגרמניה המטפלים בו טרם הגיעו לקביעה חד-משמעית: "ודאי שנפתח בחקירה אם הוא אכן הורעל". בית החולים מצהירים כי "ישנה הוכחה כי אכן נמצאו רעלים בגופו"

 • מזעזע: הספיק להתפלל במניין ונפטר במוצאי החג

  תוכן מקודם

 • מצממר: ישמח האב ביוצאי חלציו בגן עדן

  תוכן מקודם

 • "הרגע הכי קשה בחיים" יהודה קליין משתף בפטירה הטראומתית

  תוכן מקודם

 • תעלה דרגה ותהפוך לאיש נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

הקרמלין ברוסיה אמר היום (שלישי) כי הוא לא רואה סיבה לחקור את הנסיבות שהובילו למחלתו של מנהיג האופוזיציה אלכסיי נבלני, וכי האבחנה הראשונית של הרופאים בגרמניה ולפיה הוא הורעל היא לא חד-משמעית.

דובר הקרמלין טען שהמעבדה בגרמניה שבדקה את הדגימות מדמו של נוואלני לא זיהו באופן חד משמעי באיזה חומר התבצעה ההרעלה לכאורה, וכי הם לא יודעים להגיד במדויק מה גרם למצבו. הדובר הוסיף שהמדענים הגרמנים היו פזיזים כשהשתמשו במילה "הרעלה".

בתוך כך, בית החולים בברלין בו מאושפז נבלני קבע אתמול כי נבלני הורעל. המתנגד הבולט של פוטין חש ברע בטיסה מהעיר טומסק שברוסיה ואושפז בבית חולים רוסי. בסוף השבוע שעבר הוא הועבר לקבלת טיפול רפואי בגרמניה. חבריו לארגוני אופוזיציה ברוסיה העריכו כי נבלני הורעל כששתה כוס תה בשדה התעופה והרופאים בגרמניה אכן מאשרים כי נמצאו בגופו שרידים של רעל.

בהודעת בית החולים נמסר בין היתר: "ישנה הוכחה כי אכן נמצאו רעלים בגופו של נבלני, הוכחה במספר מעבדות עצמאיות". עוד נמסר: "המטופל נמצא ביחידה לטיפול נמרץ ונמצא עדיין בתרדמת מלאכותית. מצבו הבריאותי הוא רציני, אך כרגע לא נשקפת סכנה לחייו".

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell