פנסילבניה: מיט רומני סיים את קמפיין הבחירות עם ילדי ארגון 'משמח'

לאחר אירוע הבחירות, נפגש המועמד לנשיאות הברית באוהל סמוך עם הילדים החולים אשר מאד התרגשו לשוחח ולהצטלם עם המועמד לנשיאות ארצות הברית יומיים לפני הבחירות

ביום ראשון בליליה נערך בפנסילבניה שבארצות הברית, אחד מהופעות הבחירות האחרונות של מועמד הרפובליקנים מיט רומני, באירוע השתתפו כשלושים אלף איש כאשר בתוך הקהל יושבים גם קבוצה של כ 25 ילדים חולים, אשר בכדי לטשטש להם במעט את הכאב, לקחו על עצמם המתנדבים בארגון 'משמח' את המשימה המורכבת והלוגיסטית לקחת את הילדים לאירוע מסקרן ומלהיב שכזה.

קרא עוד:

[postim]

ארגון 'משמח' פועל במשך כל ימות השנה, במטרה להקל על משפחות הילדים החולים, ובעיקר להקל לילדים החולים בעצמם, והכל ללא שום תמורה מצד המשפחות והילדים החולים, עיקר פעילות הארגון מתבצעת בעיר ניו ג'רזי, אבל בעת שידעו האחראים שאירוע מסקרן כזה לילדים, יכול לטשטש להם לכמה שעות את כאבם המתמשך, בעת השתתפותם באירוע בחירות ענק ומרהיב, לקחו אותם לפנסילבניה המרוחקת מניו ג'רזי.

לאחר אירוע הבחירות, נפגש המועמד לנשיאות הברית באוהל סמוך עם הילדים החולים אשר מאד התרגשו לשוחח ולהצטלם עם המועמד לנשיאות ארצות הברית יומיים לפני הבחירות.

הרב ליפא שווארץ מנהל ומייסד הארגון ה'משמח', אשר נכח במקום, העניק למועמד מיט רומני את כרטיס הביקור של הארגון, רומני מצידו השיב 'אני שמעתי כבר בעבר על הארגון ופעולותיו הנשגבות'.

בשיחה ל JDN אומר ר' ליפא שווארץ., 'זה יפה מצד מועמד לנשיאות המעצמה הגדולה ארצות הברית שיומיים לפני הבחירות כשהראש תפוס בכל מיני דברים חשובים, לבוא ולהדליק את האור והחיוך בעיני ילדי חולים'.

DSC02365DSC02377 DSC02393 DSC02394 (2) DSC02396 IMG_3083 IMG_3084 IMG_3188

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן