בשעות לפנות הבוקר של יום השבת גוי פרץ למשרדי ארגון הצלה גנב שני מחשבים ניידים • המשטרה המקומית פתחה בחקירה • ארגון השומרים מבקש עזרת הציבור בזיהוי הפורץ

בשבת לפנות בוקר התרחשה פריצה למשרדי ארגון הצלה בעיר וויליאמסבורג ברחוב 518 park ave כאשר הגנב מתועד במצלמות האבטחה צעד אחר צעד, כל הציוד שהצליח הפורץ לגנוב מסתכם בשני מחשבים ניידים, הדבר היחיד שמצא בחדר היחיד שהיה פתוח, ואז  ברח הגנב מהמקום.

קרא עוד: 

[postim]

במוצאי שבת הגיעו מתנדבי הצלה למשרדי הארגון הבחינו שהתרחשה פריצה במהלך השבת,  בבדיקת מצלמות הווידאו של הבניין,  מצאו שהגנב הגיע בשעה שש בבוקר בשבת, ועבד בכדי לפרוץ את הדלת חמש עשרה דקות. כשהגיע פנימה הוא מתחיל לחפש את מה אפשר לשדוד ולבזוז, לאכזבתו כל החפצים היו נעולים ורק שני מחשבים ניידים, היו על השולחן  ואת זה הוא גנב.

הגנב לא היה מודע להימצאות מערכות הסרטה ועל כן אפילו לא טרח להסתיר פניו.

ראשי הארגון הזמינו תיכף את המשטרה המקומית, ואת מתנדבי ארגון שומרים, הם התחילו בחקירה מואצת, במשטרה אמרו שהם  מצידם הולכים לעשות את כל מה שביכולתם להניח את ידיהם על הגנב, וכן ביקשו להפיץ את התמונות של הגנב, בכדי להשיג את עזרת הציבור בלכידתו המהירה והמיידית.

 צפו בתמונות ממצלמות ווידיאו

הגנב במשרדי הצלה וויליאמסבורג (2) הגנב במשרדי הצלה וויליאמסבורג (3) הגנב במשרדי הצלה וויליאמסבורג (4) הגנב במשרדי הצלה וויליאמסבורג (1)