הבלוגר האמריקני ריצ'רד סילברסטיין פרסם כי הפיצוץ במחסן הנשק של חיזבאללה בלבנון נגרם כתוצאה מפיצוץ של מל"ט ישראלי ממולכד > כל הפרטים

הבלוגר האמריקני ריצ'רד סילברסטיין פרסם הבוקר (ד') כי הפיצוץ במחסן הנשק של חיזבאללה נגרם כתוצאה מפיצוץ של מל"ט ישראלי ממולכד.

כפי שדיווחנו הבוקר, פיצוץ עז החריד את העיירה סדיקין שבדרום לבנון. הפיצוץ אירע במחסן תחמושת של ארגון הטרור חיזבאללה.

עוד בנושא:

כוחות ביטחון גדולים מיהרו לזירה, אולם אנשי חיזבאללה מנעו מהם להתקרב וסגרו רדיוס של קילומטר ממקום הפיצוץ.

הבלוגר האמריקני מרבה לפרסם ידיעות שלא הותרו לפרסום בישראל ומצטט "גורם ישראלי בתחום הביטחון". סילברסטיין אף טען כי הפיצוץ במחסן הטילים באיראן תוכנן ובוצע על ידי המוסד בשיתוף ארגון איראני.

הבלוגר חשף לפני כשנתיים, לראשונה, את פרשיית ענת קם, שנכנסה היום לכלא בעוון ריגול. אך לא תמיד החשיפות של סילברסטיין התבררו כנכונות ולא פעם התברר למפרע כי המקורות שלו הטעו אותו, או שכתב דברים לא מאומתים.

בפוסט שפרסם הבוקר, כאמור, ציין הבלוגר כי הפיצוץ נגרם בשל כלי טיס בלתי מאויש שנשא חומרי נפץ ונשלח בכוונה על ידי אגף המודיעין של צה"ל בתור סוס טרויאני.

בסוף השבוע דווח בוול סטריט ג'ורנל כי לאחרונה זיהו משקיפי יוניפי"ל כי מל"ט ישראלי שחצה את הגבול נעלם באזור ואדי חוג'ייר.

לדבריו, אנשי חיזבאללה מתכננים זמן רב כיצד לשבש את תדרי המל"ט, וכאשר ישראל "הפילה" מטוס זה באזורם, הם חשבו כי הצליחו לפענח את השיטה. ביומרתם, הם הכניסו את המטוס למחסן הנשק שלהם אחרי שבדקו כי המטוס אינו ממולכד, ואז אמ"ן ביצע את הפיצוץ המבוקר.