אסד מבהיר: "נהדוף כל ניסיון לפגוע בעם הסורי"

נשיא סוריה מגיב לראשונה על התקיפה: "ישראל חושפת את התפקיד האמיתי שלה" | אסד הבהיר כי "ארצו מסוגלת להתעמת עם האתגרים הנוכחיים ולהדוף כל ניסיון לפגוע בעם הסורי" | לא נשמעה הצהרה לגבי פעולם נקם בעקבות התקיפה.
 • צפו: הבקשה המצמררת של ילד CP

  תוכן מקודם

 • חוגי סת"ם ולימודים מקצועיים וכל מה שהבן שלך ירצה כדי לשבת וללמוד לימודי קודש ברמה הגבוהה ביותר. לחץ כאן לפרטים נוספים >>>

  תוכן מקודם

 • חתונה ללא כלה?! עוד שבועיים היא מתחתנת ואין לה עדיין שמלה

  תוכן מקודם

 • שבט אחים גם יחד- הגיבוש. האווירה. החוויה. הרישום החל לקריית החינוך בכפר סטרין. הרשמו עכשיו >>>

  תוכן מקודם

תקיפת ישראל בסוריה ממשיכה לעורר גלים בעולם הערבי: לאחר האיומים החוזרים ונשנים מכיוון סוריה על ישראל, נשיא סוריה, בשאר אל אסד, התייחס היום (ראשון) לראשונה לתקיפה המיוחסת לישראל בסוריה, אשר דבר קיומה אושר כבר בשבוע שעבר על ידי גורמים סוריים רשמיים.

קרא עוד:

[postim]

"התוקפנות הישראלית על המרכז למחקר מדעי חושפת את התפקיד האמיתי אותו ישראל מקיימת בשיתוף עם האויבים – לזעזע את היציבות בסוריה", כך אסד שאמר את הדברים במהלך פגישה בארמונו בדמשק עם ראש המועצה העליונה לביטחון לאומי של איראן, סעיד ג'לילי. הבכיר האיראני, מצדו, שיבח את "תבונת ההנהגה הסורית בטיפול בתוקפנות שפגעה בתפקיד החלוצי של סוריה". הוא הביע את תמיכת ארצו בהתנגדות הסורית מול ישראל ואת שאיפתה של טהרן להמשיך את התיאום עם דמשק "מול המזימות החיצוניות והתוכניות שנועדו לערער את האזור.

אסד הדגיש כי ארצו "מסוגלת להתעמת עם האתגרים הנוכחיים ולהדוף כל ניסיון לפגוע בעם הסורי, וזאת הודות לעוצמת הצבא הסורי ולדבקותה של סוריה בנתיב ההתנגדות", עם זאת, הוא לא יצא בהצהרה חד משמעית לגבי פעולת נקם אפשרית של ארצו להתקפה בג'מראיא.

מדובר בתגובה ראשונה מצדו של אסד לפעולה שמיוחסת לחיל האוויר הישראלי. המשטר בדמשק שמצא את עצמו נבוך מול ההתקפות הישראליות בדרך כלל נמנע מהכרזות תוקפניות, אולם עתה לא נותר למשטר ברירה אלא לאיים כי "ההתקפה הישראלית על אדמת סוריה לא תעבור בשקט".

כתבות קשורות

תגובה אחת

 1. עם סכל.

  להם "מותר" ו"מצוה" להרוג זה את זה 90 ערבושים בממוצע כל יום…… ואין בכך כל פגיעה בריבונות..

  רק כשישראל משתקת, בצדק, כמה לועים קטלניים המכוונים מולה, הדבר אסור בתכלית האיסור ומועצת הביטחון חייבת להתכנס…

סגור לתגובות.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן