מצבה של האישה שנפצעה ביום ראשון בתאונה באוקראינה השתפר משמעותית וכעת ממתינים בני הזוג לקבל את אישור הרופאים כדי לטוס חזרה ארצה בליווי רפואי | צוות מתנדבי 'הצלה-אוקראינה' נמצאים במקום כל העת כדי לסייע ככל האפשר.

לילה מדאיג במיוחד עבר אמש (שני) על בני הזוג שנפצעו בתאונה ביום ראשון בערב. האישה שנפצעה קשה הייתה שרויה באפטיות מוחלטת והרופאים חששו לבצקת מוחית.

קרא עוד:

[postim]

במהלך הלילה דיבר הרופא הנוירולוג בחשש כבד על ביצוע ניתוח ראש בעקבות החשש שהיא סובלת מבצקת מוחית, שהצטרף לחשש הכבד מפני שטף דם פנימי. בעלה של האשה לא ידע את נפשו מדאגה, והרבה להתפלל.

בשעות הצהריים היום (שלישי) החל לפתע שיפור במצבה של האישה ורופאי בית החולים בקייב כמו גם הרופאים מישראל שנכנסו לעובי הקורה, שמו לב שבצילומים שעברה האישה הבוקר לא נראו תופעות מדאיגות כמו במהלך הלילה, והפצועה החלה לתקשר עם סביבתה.

בשעות אלו מחכים בני הזוג לקבל את אישור הרופאים לצורך הטסתה לישראל בטיסה רפואית כמובן.

צוות מתנדבי 'הצלה-אוקראינה' נמצאים כל העת במקום ודואגים לבני הזוג לאוכל, שתיה וכמובן סיוע בתקשורת מול רופאי בית החולים.

כזכור, פרסמנו אמש (שני) על בני הזוג, חסידי ברסלב מישראל שנפצעו בתחילת השבוע בעת שמשאית פגעה ברכבם והתהפכה, בכביש המוביל ממז’יבוז’ לברדיטשוב.

בעלה של האישה ונהג המשאית יצאו בנס עם מכות יבשות ואילו האישה נפצעה קשה וסבלה מחתך עמוק בראשה.

לאחר לילה בבית החולים 'חמלניק' יצאו הבעל והאישה ותיכננו לטוס חזרה לישראל אך כשהגיעו לקייב מצבה של האישה החל להידרדר ומייד אישפזו אותה במחלקת טיפול נמרץ בבית החולים.

במהלך הלילה חששו הרופאים לבצקת מוחית ובעלה לא ידע את נפשו. כאמור, בשעות הצהריים המוקדמות התייצב מצבה והיא ממתינה לאישור הרופאים כדי לטוס חזרה ארצה.

בארגון 'הצלה – אוקראינה' מדגישים את חשיבות הביטוח לטסים לחו"ל, אלמלי בני הזוג היו מבוטחים, הטיפול באישה היה עולה עולה הון תועפות.

הציבור מתבקש להמשיך ולהעתיר בתפילה לרפואתה השלימה של לבנת בת מרגלית בתוך שאר חולי ישראל.