משטרת Hallandale beach פירסמה וידאו שצולם יום לפני הרצח של בני הזוג החרדים בפלורידה והם פונים לעזרת הציבור בסיוע אחר פרטי האישה שצולמה במצלמת האבטחה | מהמשטרה נמסר כי יינתן מענק בסך 1000$ למביא מידע שיוביל למציאתה.

חודש לאחר שנרצחו בני הזוג החרדים דוד פיכהולץ ורעייתו רושל וויס בבית הנופש שלהם בפלורידה, המשטרה מפרסמת צילום ממצלמת אבטחה הסמוכה לדירתם ופונה לעזרת הציבור.

קרא עוד:

[postim]

כזכור, ביום חמישי פרשת וארא נמצאו בני הזוג בדירת הנופש שלהם באזור Hallandale beach כשהם ללא רוח חיים. שכן שניסה להשיג אותם ללא הצלחה נכנס לדירתם ונחרד למצוא אותם ללא רוח חיים.

חקירת המשטרה העלתה שככל הנראה מדובר ברצח כפול שבוצע ע"י גנבים שפרצו לדירה ורצחו את בני הזוג לפני שנמלטו מהמקום.

ביום חמישי האחרון פירסמה המשטרה המקומית צילום ממצלמת אבטחה המותקנת בסמוך לדירת הזוג ברחוב Venetian Park West st, at 926 Northeast Ave. בוידאו שהוסרט יום רביעי לפני הרצח נראית אישה שהולכת לכיוון דירת הזוג עם שקית בידה ולאחר דקות ספורות עוזבת את המקום.

חוקרי המשטרה הראו את הוידאו לכל השכנים באזור ואף אחד לא הכיר אותה. בלית ברירה פרסמו השוטרים את הוידאו והם פונים לעזרת הציבור ע"מ שיוכלו לאתר את האישה.

לדבריהם, אין שום יסוד מוכח שהאישה היא זו שרצחה את בני הזוג, אך הם מעוניינים לשוחח עמה ואף פירסמו כי מי שיביא מידע על אותה אישה וע"י כך היא תימצא, יקבל מהמשטרה מענק בסך 1000$.

אנו נמשיך לעקוב אחר ההתפתחויות בפרשה.