ניו יורק: פרצו לבית המדרש ואותרו בזכות צילומי האבטחה

חצי שנה לאחר שפרצו לבית הכנסת 'שערי אמונה' באזור Five towns בניו יורק, יוגשו כתבי אישום נגד שני נערים בני 16 שהוסרטו ע"י מצלמות האבטחה בעת שרוקנו קופות צדקה בבית הכנסת.

משטרת ניו יורק עצרה אתמול (שלישי) 2 נערים בני 16 החשודים כי פרצו במהלך הקיץ לבית הכנסת 'שערי אמונה' באזור Five towns שבניו יורק וגנבו סכומי כסף גדולים. כנגד השניים יוגשו מספר כתבי אישום.

קרא עוד:

[postim]

ביום ראשון כ"ד מנחם -אב הגיעו הנערים לבית הכנסת שערי אמונה ברחוב 539 Oakland avenue בעיר. בית המדרש היה סגור והשניים הצליחו לפרק מזגן חלון ולהשתחל פנימה לתוך בית הכנסת.

לרוע מזלם, בבית הכנסת הותקנו מצלמות אבטחה שהסריטו אותם שלב אחר שלב. השניים רוקנו את קופות הצדקה בבית הכנסת וסכומי כסף גדולים שהיו במקום ונמלטו כלעומת שבאו.

למחרת בבוקר הגיעו הגבאים לבית הכנסת ומייד הבינו שגנבים ביקרו במקום. בדיקה קצרה במצלמות האבטחה חשפה סרטון מפורט עם תמונותיהם הברורות של הנערים. המשטרה שהוזעקה למקום לקחה את ההסרטה והחלה בחיפושים אחר השניים.

חודש לאחר מכן, ביום שישי כ' אלול הצליחה המשטרה לעלות על עקבותיו של אחד הנערים והוא נעצר מייד. שבוע לאחר מכן, ב-כ"ט אלול עצרה המשטרה גם את הנער השני והוא נלקח לחקירה.

כעת יוגשו כתבי אישום נגדם. העצור הראשון מואשם בשלושה פריצות שונות וכן בהחזקת חומרים אסורים שנמצאו ברשותו. חברו מואשם בשתי פריצות מכיוון שפרץ גם לבית המדרש 'אש קודש' ברחוב 894 Woodmere ושם הצליח לגנוב מפתחות של 2 רכבים אותם גנב. הרכבים נמצאו יומיים לאחר מכן אבל גם סעיף זה יוכנס בכתב האישום.

במשטרה הביעו תקווה שהעונש החמור שיוטל על השניים יגרום לצעירים נוספים לחשוב פעמיים לפני ביצוע עבירה מהסוג הזה.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן