פלורידה: פרס בסך 51,000$ למביא מידע על רוצחי הזוג החרדי

משטרת Hallandale beach פירסמה הודעה על פרס כספי בסך 51,000$ שיינתן למי שיביא מידע שיוביל לתפיסת רוצחי הזוג החרדי בדירת החורף שלהם בפלורידה | חוקרי המשטרה טוענים כי לפי הממצאים מדובר ביותר מרוצח אחד.

חקירת הרצח של בני הזוג החרדי דוד פיכהולץ ורעייתו רושל וויס נמשכת, משטרת Hallandale beach פירסמה היום (רביעי) כי יינתן פרס כספי לכל המביא מידע בנוגע לרוצחי בני הזוג.

קרא עוד:

[postim]

הידיעה פורסמה במהלך מסיבת עיתונאים ע"י מפקד המשטרה המקומית שאף אמר כי לאור ממצאי החקירה נראה כי בני הזוג נרצחו ע"י יותר מאדם אחד. המפקד לא פירט את הדרך בה מצאו בני הזוג את מותם.

כזכור, בתחילת החודש פרסמנו כאן בJDN על סרטון וידאו אותו פרסמה המשטרה לאחר שמצלמת אבטחה של אחד השכנים קלטה אישה שמגיעה לביתם של בני הזוג עם שקית ויוצאת ממנו כעבור מספר דקות כשהיא בידיים ריקות.

החוקרים ניסו לוודא את זהות האישה באמצעות תושבי השכונה אך אף אחד לא הכיר אותה. כעת מקווים במשטרה שהפרס הכספי שהוצע יסייע באיתור הרוצחים.

דוד פיכהולץ ז"ל היה בן 71 במותו, רעייתו רושל ע"ה הייתה בת 66. השניים היו חברי קהילת 'שערי שמים' בטורונטו והיו מוכרים מאוד בקהילה בין היתר בעקבות תמיכה כספית אותה העניקו.

השניים נמצאו ע"י שכן בדירת החורף שלהם ב Hallandale beach שבפלורידה כשהם ללא רוח חיים.

הידיעה על מותם הטראגי של בני הזוג היכתה בהלם את חברי קהילתם שהחליטו להקדיש את השיעור השבועי שלהם בפרשת שבוע לזכרם של השניים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן