צרפת: שנה לפיגוע הנוראי בטולוז | אמו של המחבל מדברת לראשונה

שנה בדיוק חלפה מאז אירעה מתקפת הטרור הנוראית בבית הספר היהודי 'אוצר התורה' בטולוז | אמו של המחבל דיברה אמש לראשונה ואמרה כי היא לא מצליחה להאמין שבנה עומד מאחורי מעשים אלו | בקהילה היהודית ערכו אמש סעודה לזכר הנרצחים.

בעיר טולוז שבצרפת מציינים היום (חמישי) שנה לטבח הנוראי שאירע בכניסה לבית הספר אוצר התורה בעיר בו נהרגו ארבעה חרדים מהם 3 ילדים.

קרא עוד:

[postim]

אמו של המחבל מוחמד מראח דיברה אמש (רביעי) לראשונה בטלוויזיה הצרפתית מאז אירע הפיגוע הנוראי ע"י בנה. לדברי האם, "אני לא מצליחה להאמין שהבן שלי עומד מאחורי המעשים הנוראים האלו. הוא היה תמיד ילד טוב ורק בתקופה האחרונה הוא החל לעשות שטויות אבל לא האמנתי כששמעתי שהוא עומד מאחורי הפיגוע".

האם טענה כי "אצלנו בבית לא לימדנו אותו לעשות דברים כאלו" בהמשך הראיון היא אף הביעה פליאה על כך שהתאבד במהלך פריצת כוחות הקומנדו של משטרת צרפת לדירתו.

אמש ערכה הקהילה היהודית סעודת אזכרה לעילוי נשמת הנרצחים הי"ד.

משטרת צרפת עדיין חוקרת את הפיגוע הנוראי זאת לאחר שהגיעו למסקנה כי לא יתכן שהמחבל פעל בכוחות עצמו. במהלך השנה נעצרו חשודים רבים אך למעט אחיו של מוחמד – עבדלקאדר, כולם שוחררו ללא כתב אישום.

בתחילת השבוע שעבר עצרה המשטרה 2 צעירים בטולוז החשודים כי סייעו למחבל מבחינה לוגיסטית. השניים עדיין במעצר.

כזכור, בדיוק לפני כשנה אירעה מתקפת טרור נוראית במהלכה פתח המחבל מוחמד מראח באש לעבר הרב יונתן סנדלר, בניו אריה וגבריאל ומרים מונסונגו הי"ד. הארבעה נהרגו במקום ומראח נמלט לדירתו.

לאחר יומיים של התבצרות הוא נהרג בחילופי אש עם כוחות הקומנדו של משטרת צרפת.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן