האסון הגדול ביותר שבו נהרגו כ"כ הרבה חיילים אמריקאים באפגניסטאן מאז תחילת הלחימה באפגניסטאן קרה היום בהתרסקות מסוק. נשיא אפגניסטאן חמיד קרזאי הודיע היום כי 31 חיילי יחידה מיוחדת של צבא ארה"ב ושבעה חיילים אפגנים נהרגו הלילה בהתרסקות מסוק במזרח המדינה. קרזאי שלח את תנחומיו לנשיא ארה"ב ברק אובמה. דובר הטליבאן נטל אחריות להתרסקות שהתרחשה באזור סעיד עבאד, שבמחוז וורדאק, וטען כי לוחמיו הצליחו להפיל את המסוק בקרב עם לוחמי נאט"ו. לדבריהם, הם הצליחו להפיל את כלי הטיס באמצעות רקטה. והוסיף כי בתקרית נהרגו גם שמונה מאנשי הטאליבאן. יושב ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב, אמירל מייקל מאלן אמר "אני חושב שזה חשוב שאנו לאפשר לחוקרים לעשות את עבודתם, ואנו צריכים לזכור כי כל אחד מהחיילים היה ילד של מישהו, אח או הורה, ואנו צריכים אנחנו צריכים לוודא שאנחנו עושים כל שביכולתנו כדי לנחם ולתמוך במשפחות שחייהם השתנו לעד עכשיו....

האסון הגדול ביותר שבו נהרגו כ"כ הרבה חיילים אמריקאים באפגניסטאן מאז תחילת הלחימה באפגניסטאן קרה היום בהתרסקות מסוק.

נשיא אפגניסטאן חמיד קרזאי הודיע היום כי 31 חיילי יחידה מיוחדת של צבא ארה"ב ושבעה חיילים אפגנים נהרגו הלילה בהתרסקות מסוק במזרח המדינה. קרזאי שלח את תנחומיו לנשיא ארה"ב ברק אובמה.

דובר הטליבאן נטל אחריות להתרסקות שהתרחשה באזור סעיד עבאד, שבמחוז וורדאק, וטען כי לוחמיו הצליחו להפיל את המסוק בקרב עם לוחמי נאט"ו. לדבריהם, הם הצליחו להפיל את כלי הטיס באמצעות רקטה. והוסיף כי בתקרית נהרגו גם שמונה מאנשי הטאליבאן.

יושב ראש המטות המשולבים של צבא ארה"ב, אמירל מייקל מאלן אמר "אני חושב שזה חשוב שאנו לאפשר לחוקרים לעשות את עבודתם, ואנו צריכים לזכור כי כל אחד מהחיילים היה ילד של מישהו, אח או הורה, ואנו צריכים אנחנו צריכים לוודא שאנחנו עושים כל שביכולתנו כדי לנחם ולתמוך במשפחות שחייהם השתנו לעד עכשיו.