הרמטכ"ל האיראני מאיים: "נשמיד לבד את ישראל"

בטהרן חגגו היום את 'יום הצבא' ולאחר מצעד חגיגי שנערך הציגו את הפיתוחים הצבאיים שיצאו ממפעליהם | הרמטכ"ל האיראני הבהיר כי "אם הם ינסו לבצע טעות וליישם את האיום שלהן נגד איראן, אנחנו לא נהסס לספק להן תגובה"

חגיגות יום הצבא באיראן: על רקע החשש שהולך וגובר בישראל מפני יצור פצצת אטום בחודשים הקרובים, מפקד צבא איראן, מייג'ור גנרל עטאוללה סאלחי, מאיים שוב על ישראל ואומר "ארצנו יכולה להשמיד לבדה את מדינת ישראל".

קרא עוד:

[postim]

את הדברים אמר הרמטכ"ל האיראני בשיחה עם עיתונאים במסגרת טקס לציון יום הצבא. הגנרל הבהיר כי "צבא הרפובליקה האיסלאמית של איראן יגיב באופן חלק ומוחץ נגד תוקפנות כלשהי מצד אויבינו נגד המדינה, מתוך מוכנות מלאה".

ע"פ הדיווח, הרמטכ"ל אמר כי ישראל וארצות הברית הן האויבות של ארצו, וכי "אם הם ינסו לבצע טעות וליישם את האיום שלהן נגד איראן, אנחנו לא נהסס לספק להן תגובה".

במענה לשאלה האם ישראל יכולה לתקוף את איראן לבדה, השיב סאלחי כי, "טהרן היא זו שיכולה לבדה להשמיד את ישראל. "המסר שלנו למשטר הבלתי לגיטימי דומה, אנחנו לא צריכים להפעיל את כל הכוחות הצבאיים של איראן", אמר והדגיש. "הצבא יכול להרוס לבדו את ישראל".

במסגרת המצעד החגיגי בטהרן, חשפה איראן כמה פיתוחים חדשים, בין היתר נחשפו לעיני החוגגים מזל"ט בשם חאזם 3, בעל יכולות חמקניות שאף ניתן להשתמש בו לצורך הפצצה, למשימות מעקב ולהעברת אספקה. בתערוכה הוצגו מערכות הטילים יא זהרה 3 ומרסאד 2 ומערכת ניידת ליירוט אלקטרוני בשם סייד 40.

המצעד נערך לזכרו של האייתוללה חומייני בטהרן, והשתתף בו גם הנשיא מחמוד אחמדינג'אד, שהתגאה על הפיתוחים החדשניים של ארצו.

שר ההגנה, אחמד וחידי, הפתיע את המשתתפים שהצהיר כי בקרוב יחשפו פיתוחים חדשים "יש לנו סדר יום לייצור של סוגים נוספים של מטוסי קרב ואנחנו נציג את מטוס האימונים 'קווסאר' בעתיד הלא רחוק. בעתיד, גם נהיה עדים למוצרים אחרים, כולל טיל שיוט חדש שמשוגר מהאוויר ויש לו טווח ארוך יותר בהשוואה לדגמים קודמים ונציג גם פצצות חדשות, צוללות וסירות מעופפות", דברי וחידי.

2 תגובות

אלה – האיראנים , רוצים להשמידינו – פיזית
ואלה – הציונים, רוצים להשמידינו – רוחנית
אבל – ואנחנו בשם ה' נזכיר!
המה – האיראנים והציונים – כרעו ונפלו!
ואנחנו קמנו ונתעודד!

אמן, וכן למר

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *