בהלת השעלת בלייקווד: הידרדרות במצבו של התינוק

לייקווד כולה התאחדה בתפילה ובדאגה לשלומו של התינוק בן החצי שנה שאושפז במצב קריטי בשל מגיפת השעלת שתקפה את האיזור • בהוראת הרבנים, לאחר הידרדרות במצבו, הוסף לו השם: רפאל • מצבו של התינוק השני משתפר • התפללו לרפואת התינוק רפאל ישראל מאיר בן שרה גיטל

מגיפת השעלת ממשיכה לחולל שמות בלייקווד: מצבו של התינוק שאושפז עם תסמינים חמורים של שעלת ממשיך להידרדר. התינוק, בן 7 חודשים ובן למשפחה חרדית מלייקווד, מוגדר במצב קריטי כבר כשבוע ימים.

בעקבות הידרדרות נוספת במחלתו הוסיפו לשמו את השם רפאל בהוראת הרבנים, והציבור מתבקש להתפלל לרפואת התינוק רפאל ישראל מאיר בן שרה גיטל לרפוא"ש בתושח"י.

קרא עוד:

[postim]

בתוך כך, מצבו של התינוק השני שאושפז במצב דומה, דווקא משתפר בחסדי שמים.

הקהילה החרדית בלייקווד עדיין בחרדה, כיוון שתינוקות רבים אינם מחוסנים מפני המגיפה הקטלנית שהתפרצה באיזור. "אני מצטער שאין ביכולתי לענות עם כל האדיבות לכל פציינט, אמר ד"ר שאניק, הרופא החרדי היחיד המטפל ברוב התינוקות שלקו במגיפה "פגיעתה של המגיפה קטלנית, במיוחד על רקע כך שישנם רבים בלתי מחוסנים", והם מדביקים את התינוקות הרכים מתחת לגיל חצי שנה, גיל רך שבו עדיין אסור לחסנם.

הורים רבים נמנעים מלשלוח את ילדיהם לגני הילדים על מנת למנוע הידבקות. תסמיני המחלה נראים כצינון רגיל, אולם מתפתחים לשיעול קשה והמחלה קטלנית. תינוק אחד למשפחה חרדית מלייקווד נספה במגיפה, ומקרים נוספים של הידבקות אותרו גם בוויליאמסבורג ובבורו פארק.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *