לא מפתיע: היטלר גנב את רעיון ה'חיפושית' מיהודי

הסטוריון הולנדי חושף נתונים המצביעים על כך שה'חיפושית' המפורסמת שנבנתה כביכול על פי המפרט של היטלר ימ"ש אינה אלא פרי המצאתו של מהנדס יהודי

רצח ורצח וגם ירש: החיפושית המפורסמת של פולקסווגן בה התגאה היטלר אינה אלא פרי המצאתו של מהנדס יהודי, ג'וזף גנץ.

היטלר ראה את החיפושית הקטנה והחסכונית בתערוכה, ניכס לעצמו את הרעין, העביר אותו לפורשה וציווה על פולקסווגן למחוק את זכרו של גנץ מההמצאה.

קרא עוד:

[postim]

עד עתה ברור היה לכל שהמכונית הקטנה והזולה נבנתה על פי המפרט של היטלר, שרצה רכב שיכול להסיע 5 אנשים במהירות של 100 קמ"ש, שיצרוך מעט דלק ושלא יעלה יותר מאלף מארקים.

חמש שנים לפני פרוץ המלחמה נפגש היטלר עם פרדיננד פורשה שייצר את הרכב על פי הוראותיו, ופולקסווגן (רכב העם בשפה הגרמנית) הפכה לסמל של הרייך השלישי.

מה שמתברר עתה, מפריך את הכל: ההיסטוריון ההולנדי פול סחילפרורד טוען, כי היטלר ראה את האב-טיפוס שאותו בנה הממציא היהודי גו'זף גנץ עוד בשנות העשרים בתערוכה ב-1933, ועם הרישום הגיע לפורשה.

על פי הנתונים שמציג ההיסטוריון ל'ניו יורק טיימס', גנץ כבר נהג בדגם קדום יותר לחיפושית עוד לפני שהיטלר אפילו חשב על ה'פולקסווגן'.

מיד לאחר מכן ציווה היטלר למחוק כל זכר לשמו של גנץ, והוא נאלץ בסופו של דבר לברוח לשווייץ על מנת להימלט מהגסטאפו שרדף אחריו.

היום, שמונים שנה אחרי, מתבררים הממצאים.

3 תגובות

בושה! הכתבה התפרסמה בהרחבה לפני שנתיים בדיוק במגזין הכרומו של משפחה!!!!

בושה לניו יורק טיימס או לכתב JDN שלא זכר שהתפרסמה כתבה כזאת במשפחה?

בושה לכתב JDN שקורא ניו יורק טיימס אבל בוחר להחרים את משפחה!!!

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן