חטיפה? חיפושים אחר נער יהודי שנעלם בבוסטון

שליח חב"ד בבוסטון: "הקהילה היהודית בחרדה כולם מתפללים לשלומו של הנער שימצא בריא ושלם" • תמונה עם דמותו של הנער הופצה בכלי התקשורת המקומיים וברחבי העיר • הציבור נקרא להתפלל עבור הנער כלב אברהם בן אלישבע רות, שימצא בריא ושלם במהרה.

הקהילה היהודית בבוסטון התגייסה לחיפושים נרחבים אחר הנער כלב אברהם יעקובי,  כבן 16, מתלמידי בית הספר הדתי "רמב"ם", שעקבותיו נעלמו מאז יום ב' בבוקר כשיצא מביתו בדרכו לבית הספר.

קרא עוד:

[postim]

תמונה עם דמותו של הנער הופצה בכלי התקשורת המקומיים וברחבי העיר ובמשטרה המקומית מבקשים מכל אחד שראה את הנער, אחר היעלמותו, לפנות אליהם מיידית.

כאמור, הקהילה היהודית המקומית, התגייסה בכל כוחה לעריכת החיפושים, ועשרות מתנדבים מהקהילה מסייעים לשוטרים בחיפושים הנרחבים. כל בתי החולים שבאזור נסרקו ע"י המחפשים, מאחר והיה חשש כי נפגע מהקור העז שפוקד את בוסטון בימים אלו.

מאות מבני הקהילה בעיר, התכנסו ביום שלישי בערב, וערכו תפילות לשלומו.

שליח חב"ד בבוסטון, הרב שמואל פוזנר, שמכיר אישית את הנעדר ואת בני משפחתו מספר כי "מדובר בנער מצוין מבית טוב וידוע בקהילה. הנער התחנך במוסדות חב"ד עד שעבר ללימודים בבי"ס רמב"ם".

השליח מוסיף בדאגה: "לאף אחד אין שמץ של מושג מה אירע עמו. אתמול בערב נערך תפילת רבים בבית הכנסת של הקהילה וכולם התפללו לשלומו, הוא ידוע כבחור שמח מרוצה ואהוב על הסביבה, המגיע לתפילות ושיעורי תורה בקהילה, אין קצה של חוט לאן נעלם".

הציבור נקרא להתפלל עבור הנער כלב אברהם בן אלישבע רות, שימצא בריא ושלם במהרה.

3 תגובות

תעדכנו מה איתו
אני ממש דואג
לא עלינו ועל אף אחד

מצאו אותו ב"ה!

מה קרה?
איפה היה?

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *