אמש, לאחר חצות התקבלה קריאה היסטרית במוקד "השומרים" בבורו פארק: 2 ילדים בני משפחה חרדית התעוררו משנתם כאשר פורץ שוטט בחדרם • המתנדבים שהוקפצו למקום, תפסו את הפורץ מסתתר מתחת לרכב כשברשותו שקית עם פריטים יקרי ערך. הבוקר, הוארך מעצרו • "התעוררתי, ולפתע זיהתי כי מדובר בפורץ" סיפר אחד הילדים.

מתנדבי השומרים הופקצו בלילה האחרון (ד') לבית של משפחה חרדית בבורו פארק, ברחוב 38 על השדרה 12. שם על פי עדות היסטרית של ההורים, התעוררו שני ילדים וגילו פורץ משוטט בחדרם.

קרא עוד:

[postim]

בסביבות השעה 12:20 בלילה, התקבלה הקריאה ההיסטרית במוקד "השומרים" בבורו פארק. בשיחת הטלפון מההורים, הם סיפרו כי "שני הילדים שלנו התעוררו, והם אומרים שהם ראו את פורץ בחדר השינה שלהם".

מתנדבי "השומרים" שחשו למקום, פתחו בחיפושים באיזור הבית, כשאליהם מצטרפים שוטרי משטרת ניו יורק, שהוזעקו ע"י הארגון.

לאחר זמן קצר של חיפושים, החשוד נמצא מסתתר מתחת לרכב עם שקית מלאה ובה פריטים ובגדים יקרים. הפורץ נעצר מיידית.

מחקירה ראשונית של המשטרה המקומית, עולה כי הפורץ נכנס לדירת המגורים של המשפחה דרך דלת אחורית.

הילדים שיחזרו ותיארו בפני השוטרים את דמותו של הפורץ והתיאור נמצא תואם את דמותו של העצור. "אני התעוררתי ראשון לאחר ששמעתי רחשים בחדר, לפתע זיהתי כי מדובר בפורץ והתחלתי לצרוח, וכתוצאה מכך התעורר אחי" סיפר אחד הילדים.

ממשטרת ניו יורקק נמסר הבוקר כי הוארך מעצרו של החשוד – תושב קווינס. והוא מואשם בפריצה ואחזקה בלתי חוקית של רכוש גנוב. עוד נמסר כי זוהי המעצר הראשון שלו.