מידיעות שמגיעות מסעודיה נמסר כי נשיא תימן, עלי עבדאללה סאלח, יצא מבית החולים בריאד  אחרי שהיה מאושפז במשך חודשיים בעקבות פיצוץ בארמונו במהלך ההפגנות ההמוניות שדרשו את התפטרותו. הנשיא התימני הועבר למעון זמני לתקופת השיקום לאחר שהות של כחודשיים בבית החולים בריאד אחרי שמטען חבלה רב עוצמה התפוצץ במסגד בארמונו שבצנעא ב-3 ביוני. 11 בני אדם נהרגו בפיצוץ העז ועוד 124 נפצעו, בהם בכירים בממשלה כולל ראש הממשלה עצמו שגם אושפז בסעודיה. לאחר ההתקפה נמסר כי סאלח סבל מכוויות קשות ומפגיעות בחלק מאברי גופו. הוא הופיע בטלוויזיה בפעם הראשונה רק חודש לאחר ההתקפה, כאשר הוא נראה מכוסה בתחבושות. ההתקפה על ארמון הנשיאות הגיעה בעיצומן שלההפגנות ההמוניות בדרישה להתפטרותו של הנשיא שמכהן בתפקידו מאז 1978. על אף שהמועצה לשיתוף פעולה במפרץ הפרסי ניסחה הצעה לסיום המשבר, אשר תכלול את פרישתו של סאלח, סירב הנשיא הוותיק לחתום על המסמך. כאמור דווח שהנשיא יצא מבית החולים אבל עדיין לא ברור עד מתי הוא יישאר בסעודיה והאם ומתי יחזור לתימן ארצות הברית, שבעבר החשיבה את סאלח לבעל ברית קרוב במלחמתה בארגון אל-קאעידה, הפנתה לו עורף כפי שעשתה לנשיא מצרים חוסני מובארק. רבים בתימן חוששים כי אל-קאעידה ינצל את חוסר היציבות במדינה כדי להרחיב את פעולותיו בה....

 

מידיעות שמגיעות מסעודיה נמסר כי נשיא תימן, עלי עבדאללה סאלח, יצא מבית החולים בריאד  אחרי שהיה מאושפז במשך חודשיים בעקבות פיצוץ בארמונו במהלך ההפגנות ההמוניות שדרשו את התפטרותו.

הנשיא התימני הועבר למעון זמני לתקופת השיקום לאחר שהות של כחודשיים בבית החולים בריאד אחרי שמטען חבלה רב עוצמה התפוצץ במסגד בארמונו שבצנעא ב-3 ביוני. 11 בני אדם נהרגו בפיצוץ העז ועוד 124 נפצעו, בהם בכירים בממשלה כולל ראש הממשלה עצמו שגם אושפז בסעודיה. לאחר ההתקפה נמסר כי סאלח סבל מכוויות קשות ומפגיעות בחלק מאברי גופו. הוא הופיע בטלוויזיה בפעם הראשונה רק חודש לאחר ההתקפה, כאשר הוא נראה מכוסה בתחבושות.

ההתקפה על ארמון הנשיאות הגיעה בעיצומן שלההפגנות ההמוניות בדרישה להתפטרותו של הנשיא שמכהן בתפקידו מאז 1978. על אף שהמועצה לשיתוף פעולה במפרץ הפרסי ניסחה הצעה לסיום המשבר, אשר תכלול את פרישתו של סאלח, סירב הנשיא הוותיק לחתום על המסמך.
כאמור דווח שהנשיא יצא מבית החולים אבל עדיין לא ברור עד מתי הוא יישאר בסעודיה והאם ומתי יחזור לתימן

ארצות הברית, שבעבר החשיבה את סאלח לבעל ברית קרוב במלחמתה בארגון אל-קאעידה, הפנתה לו עורף כפי שעשתה לנשיא מצרים חוסני מובארק. רבים בתימן חוששים כי אל-קאעידה ינצל את חוסר היציבות במדינה כדי להרחיב את פעולותיו בה.