נתניהו ביקר בכותל המערבי: "נרגש מכובד האחריות שהוטלה עלי"

ראש הממשלה שזכה במפתיע לניצחון סוחף בדרך לקדנציה רביעית, סיפר הבוקר כי החל כבר במגעים עם ראשי המפלגות שככל הנראה ירכיבו את הקואליציה הבאה • יצחק הרצוג: "אמשיך להוביל את המחנה הציוני יחד עם לבני ונציב אלטרנטיבה בכל תחום" • הצלם יונתן זינדל מפלאש 90 תיעד

 • אתה יכול להיות בעלים של פרויקט נדלן בירושלים

  תוכן מקודם

 • מחפשים דירה בלב רמת בית שמש ד'? אתם חייבים לשמוע על ההטבה הזו

  תוכן מקודם

 • "עזרו לנו לצאת מפה" שמונה יתומים זועקים לעזרה

  תוכן מקודם

 • השכנים בחירם: מדובר בטרגדיה מתגלגלת שחייבים לעצור

  תוכן מקודם

ראש הממשלה בנימין נתניהו, המנצח הגדול של הבחירות, הגיע היום אל הכותל המערבי לתפילת הודיה על הזכייה החוזרת בשלטון, כשהוא מלווה בבני משפחתו.

אחרי שהטמין פתק בין אבני הכותל, אמר נתניהו, "במקום הקדוש ביותר לעם היהודי, אני נפעם מהמשמעות ההיסטורית של המקום הזה לעמנו, עם עתיק כבן 4000 שנה, שחידש את חייו הלאומיים במולדתו ההיסטורית. אני נרגש מכובד האחריות שעם ישראל הטיל על כתפיי".

קרא עוד:

[postim]

ראש הממשלה אמר כי הוא מאוד מעריך את ההחלטה הזו של אזרחי ישראל לבחור בו ובחבריו לרשימת הליכוד, "כנגד כל הסיכויים וגם נגד כוחות גדולים". הוא הצהיר כי יעשה כל שביכולתו כדי לדאוג לרווחתם ולביטחונם של כל אזרחי ישראל, "ובעזרת השם נעשה ונצליח".

הרצוג: "בירכתי את נתניהו על הישגו, אבל שיהיה ברור לאזרחי ישראל – שום דבר לא השתנה"

המגעים בין ראש הממשלה לראשי סיעות הימין, המפלגות החרדיות ומשה כחלון, החלו כבר בליל אמש עם פרסום המדגמים. הבוקר הצהיר נתניהו כי "המציאות לא מחכה לנו. המציאות לא לוקחת פסק זמן. אזרחי ישראל מצפים מאתנו שנגבש במהרה הנהגה שתעבוד למענם בביטחון, בכלכלה ובחברה כפי שהתחייבנו – וכך אעשה".

יו"ר המחנה הציוני יצחק הרצוג סיפר הבוקר ביציאה מביתו כי הוא שוחח עם נתניהו. "בירכתי אותו על הישגו, איחלתי לו הצלחה, אבל שיהיה ברור לאזרחי ישראל – שום דבר לא השתנה. לכן אני וציפי לבני נמשיך להוביל את המחנה הציוני בכוח ובגאון כאלטרנטיבה בכל תחום ותחום. אנחנו נמשיך להיאבק למען חברה צודקת יותר, אנחנו נמשיך להיאבק למען אופק מדיני, נמשיך להיאבק למען הדמוקרטיה הישראלית, נמשיך להיאבק למען מדינה יהודית ודמוקרטית. לא נרפה בכל דרך, נשתף פעולה עם כל הגורמים הפוליטיים שיכולים ורוצים לשתף אתנו פעולה", הצהיר הרצוג שעד לפני פחות מיממה היה בטוח שהניצחון מונח בכיסו.

צפו בגלריה של יונתן זינדל מפלאש 90

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן

logsuz shell indir instagram takipçi satın al ucuz gündem haber Pubg mobile cephaneleri takipçi satın al leke kremi aktif takipçi php shell