נסראללה מזים את השמועות: "לא סובל משום מחלה ולא נוטל שום תרופה"

לטענת מזכ"ל חיזבאללה, השמועות על מחלתו הקשה הן "חלק מלוחמה פסיכולוגית" נגד ארגונו • נסראללה התייחס בהרחבה גם לדיווחים אודות תבוסה כואבת של חיזבאללה במערכה נגד המורדים בסוריה, וטען כי כוחותיו נחלו ניצחונות גדולים בקרבות בהרי קלמון

 • יש לך פרנסה ברווח? זה לא בשבילך!

  תוכן מקודם

 • יתמות עגולה: "בגיל 16 מצאתי את עצמי יתומה מאב ואם"

  תוכן מקודם

 • יש לך כסף. מגיע לך יחס של כבוד

  תוכן מקודם

 • עיסקה עם גדולי הדור! הזדמנות של פעם בשנה

  תוכן מקודם

לאחר שנפוצו בשבוע האחרון ברשתות הערביות שמועות רבות על מצב בריאותו הלקוי ואף על מותו של מזכ"ל חיזבאללה, חסן נסראללה, התייצב היום הארכי-טרוריסט אל מול המצלמות והכחיש בתוקף את כל השמועות אודותיו.

נסראללה ביקש מתומכיו שלא להקשיב לכל השמועות על מצבו הבריאותי, "אני לא סובל משום מחלה ואיני נוטל שום תרופה", אמר בפתח דבריו.

"השמועות על מצבי הבריאותי הן חלק מלוחמה פסיכולוגית" טען מזכ"ל חיזבאללה, והוסיף כי "מאז ה'נכבה' נולד באזור גורם תוקפני ושמו ישראל, אשר לא מפסיק לתקוף את עמי האזור. עלינו להבין כי אנו ניצבים כיום בפני נכבה חדשה ומסוכנת יותר באזור כולו, שהיא המזימה הציונית המשרתת אינטרסים אמריקניים".

נסראללה התייחס גם לדיווחים אודות תבוסה כואבת לכוחותיו הנלחמים לצד בשאר אל-אסאד נגד ארגוני המורדים בסוריה. "המערכה בהרי קלמון היא ניצחון צבאי גדול לחיזבאללה", טען. "השבנו את השליטה על 300 קילומטרים מהשטח שהיה בידי החמושים, והצלחנו להשיב את הביטחון למרבית העיירות הסוריות והלבנוניות לאורך הגבול. אנו מנהלים קרבות מגבעה לגבעה, מוואדי לוואדי, ומנחילים תבוסה לקבוצות החמושות". לדבריו, בניגוד לדיווחים על עשרות ומאות הרוגים בקרב אנשי חיזבאללה, הארגון ספג 13 אבדות בלבד במערכה הקשה.

קרא עוד:
[postim]

"המערכה בקלמון לא מוגבלת בזמן ובמקום. כל עוד ישנם חמושים באזור ובגבעות ערסאל מצדו הלבנוני של הגבול, לא יושג הביטחון במלואו", הכריז נסראללה. "בקלמון נשפך דם של לבנונים וסורים בהגנה על מולדתם מפני המזימה של הכופרים. אנו לא רוצים שהצבא הלבנוני יתערב בקרבות, ודואגים לחייו של כל חייל וחייל. אותם חמושים, שמפוצצים מכוניות תופת בהרמל ותוקפים חיילים של צבא לבנון בערסאל – הם 'מהפכנים' או שאלו טרוריסטים ורוצחים?".

מזכ"ל חיזבאללה לא יכול היה להימנע מהתייחסות לזירה בוערת אחרת במזרח התיכון, בה מעורבים מעניקי חסותו האיראנים עד צוואר. "אנו מגנים שוב את ההתקפה הסעודית-אמריקאית על תימן, בשעה שהעולם כולו שותק. הסעודים לא ישיגו את מטרותיהם. כולם רואים כעת שאיראן היא ידידתו של העם בתימן, בעוד הקואליציה בהובלת סעודיה היא אויב נתעב", הצהיר.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו