פלטבוש: 3 שחורים שדדו באכזריות מבוגרת חרדית ונמלטו • לאחר 3 ימים נלכדו

פלטבוש: שני אלמונים שחורים היכו קשות לאור יום בעלת חברת השכרת רכב בעיר ונמלטו • לאחר פרסום תמונותיהם נעצרו 3 חשודים • כל הפרטים

תושביה החרדים של שכונת מארין פארק שבפלטבוש, חוששים להסתובב ברחובות, זאת עקב המקרה המזעזע שארע ביום ג' האחרון: בשעה 9:00 לאור יום חדרו שלשה גברים שחורים פרצו למשרד של חברת השכרת רכב בבעלות אשה חרדית.

קרא עוד:

[postim]

שלושת השחורים ניגשו ללא אומר ודברים לבעלת המקום (בת 65), והיכו אותה מכות נמרצות באכזריות, לאחר מכן נטלו קצת כסף שכבר הצטבר על הבוקר בקופה ונמלטו, כשהם מותירים אותה להתבוסס בדמה.

הרב נארנסברג ר"מ בישיבת 'אהבת תורה' הממוקם בסמוך לחברת ההשכרה, שמע את זעקותיה הזמין את כוחות ההצלה, שהגיעו במהירות השיא למקום והעניקו לה טיפול ראשוני שייצב את מצבה, ופינו אותה לבית החולים קינגס קאונטט בברוקלין.

משטרת פלטבוש הגיע תוך דקות, פתחה בחקירה ובמקביל בסריקות אחר האלמונים השחורים, כמו כן פרסמה המשטרה את תמונותיהם של שלושת השודדים כפי שתיעדו מצלמות האבטחה המותקנים במשרד.

בערב שבת, לאחר כשלשה ימים מהמקרה, עצרה המשטרה שלשה שחורים, בגילאי 20, 21, ו-30 אשר לטענתה הם אלה שביצעו את השוד האלים והאכזרי.

תמונות הזירה בפלטבוש:

Article Credit Arya Rabinovits

זירת השוד בפלטבוש (1) זירת השוד בפלטבוש (2)

 

 

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו