הרוע בהתגלמותו: זהו הרוצח האכזר מטולוז

רשת הטלוויזיה הצרפתית 'פראנס 2' פירסמה הערב (ד') את תמונתו של מוחמד מראח, שרצח באכזריות את הקדושים מטולוז - הרב יונתן סנדלר ושניים מילדיו - גבריאל ואריה, ואת הילדה מרים מונסונגו • גם בשעה זו עדיין מתבצר הרוצח בביתו כאשר כוחות הביטחון מקיפים את הבית

פניו של הרוצח האכזר מטולוז נחשפים: רשת הטלוויזיה הצרפתית 'פראנס 2' פירסמה הערב (ד') את תמונתו של מוחמד מראח, שרצח באכזריות את הקדושים מטולוז – הרב יונתן סנדלר ושניים מילדיו – גבריאל ואריה, ואת הילדה מרים מונסונגו.

קרא עוד:

[postim]

 גם בשעות אלו צרים כוחות הביטחון של צרפת על ביתו של הרוצח במטרה להתישו. כזכור, נשיא צרפת ניקולא סרקוזי נתן הוראה להביא את הרוצח בחיים – דבר המקשה כמובן על הכוחות הצרפתיים.

כרגע מתרכזים מאמצי כוחות הביטחון בלנסות ולהתיש את הרוצח עד שיסגיר את עצמו. הרוצח מסתגר בביתו כשהוא חמוש. לפני למעלה מ-20 שעות – כאשר הגיעו השוטרים הצרפתים בפעם הראשונה בכדי לעוצרו, ירה לעברם הרוצח דרך דלת הבית. כתוצאה מהירי נפצעו שלושה שוטרים.

היום בצהריים, הובאו ארבעת הנרצחים לקבורה בהר המנוחות בירושלים. [ראו ידיעה נפרדת]

פני הרוע: הרוצח מוחמד מראח 

הרוע בהתגלמותו (צילום מסך)

4 תגובות

ימח שמו ושם זכרו!!!

איך מראים את פני הרוצח, זו בושה!

הכל בשביל הרייטינג???

אסור להסתכל בפני רשע.
ועוד רוצח מתועב שכזה.
בינו נא מנהלי האתר…

למגיבים הצדיקים הנ"ל: אולי בכלל לא לדווח על כל המקרה המזעזע! הכל בשביל הרייטינג? הרי זה סיפור אכזרי ונוראי למה לאנשים חרדים להיחשף לסיפורים כאלו?
אלא, מאי? כן! וכן! ועוד-הפעם כן! כאן זה קו חדשות, כאן זה רייטינג וכאן זה למי שרוצה להיות מעודכן כמו בן-אדם נורמאלי ומשכיל.
למי שדברים אלו הם מדי גדולים עליו, שלא יגלוש! שלא יקרא עיתונים! שלא יעמוד ליד חבריו כשהם מדברים על חדשות העולם ומצידי שיתיישב עם האוזניים בצמוד למחיצה ושם ישמע דיונים על דברים העומדים ברומו של עולם כגון "איפה את אוחזת בנקיונות פסח"? ולאיזה מבני המשפה דומה התינוק ? וכו' וכו'!!!
ולגבי אסור להסתכל בפני אדם רשע, בפשטות מדובר על פניו ממש, בכלל לא בטוח שהכוונה גם לתמונה. לתשומת-לבך!

"תמימות מיותרת"
צדק ב100%

Comments are closed.

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו