מנהיג דאעש מאיים על ישראל: "לא שכחנו את פלסטין"

בנאום מוקלט שהופץ על ידי אנשיו, אמר אל-בגדדי: "בקרוב תשמעי מאיתנו פלסטין. אתם היהודים, לא יהיו לכם שלום ופלסטין תהיה הקבר שלך. אנחנו רואים את זה קורה בקרוב". היל"ת • ההתרברבות באה דווקא בימים בהם מאבד הארגון את אחיזתו בחד המעוזים החשובים שלו - העיר רמאדי שבעיראק, ההולכת ונכבש מחדש על ידי הצבא המקומי

בעוד כל הפרשנים בארץ ובעולם מאוחדים בדעה שאיום דאעש עדיין רחוק מישראל, משום שכל משאביו מופנים לכונן קודם כל ח'ליפות אסלאמית יציבה, פנה בסוך השבוע מנהיג הארגון, אבו באכר אל-בגדדי והתרברב כי "בקרוב" יחושו היהודים את נחת זרועו.

בנאום מוקלט שהופץ על ידי אנשיו, אמר אל-בגדדי: "אנחנו צריכים להילחם נגד כל העולם, גם אם כולם נגדנו, אנחנו צריכים לנצח".

לדבריו, "זאת כבר לא מלחמה צלבנית אלא מלחמה כללית נגדנו. זהו מאבק של הכופרים נגד המוסלמים. ג'יהאד היא חובתו של כל אחד".

קרא עוד:
[postim]

הוא הוסיף והתגאה כי "הצלבנים (העולם המערבי. י"פ) והיהודים לא מעזים להגיע הנה, כי הם 'חונכו' בעיראק ואפגניסטן". כוונתו ככל הנראה לרתיעתה של הקואליציה הבינלאומית בהובלת ארצות הברית, משליחת כוחות קרקעיים לסוריה ולעיראק כדי למגר את הארגון והסתפקותם בתקיפות אוויריות.

"זוהי המלחמה האחרונה. הסעודים הכריז מלחמה נגדנו, אבל לא שכחנו את פלסטין, אף לא לרגע אחד. בקרוב תשמעי מאיתנו פלסטין. אתם היהודים, לא יהיו לכם שלום ופלסטין תהיה הקבר שלך. אנחנו רואים את זה קורה בקרוב". היל"ת.

יש לציין, כי בימים אלו מתקדמים כוחות צבא עיראק בגיבוי אמריקני מסיבי, במבצע הצבאי לכיבושה מחדש של העיר רמאדי, בירת מחוז אל-אנבאר בדרום מערב המדינה. על פי הדיווחים, המבצע מתקדם בקצב משביע רצון ובתוך ימים עד שבועות ספורים תנוקה העיר כליל מאחיזתם של הטרוריסטים.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן