סקרים בארה"ב: סנדרס ינצח כל מועמד רפובליקני; קלינטון רק את טראמפ

הנתונים החדשים עשויים להוות זריקת עידוד נוספת לקמפיין של סנדרס, שגם כך מצוי בתנופה מתמדת • בימים האחרונים הצטמצם יתרונה הארצי של קלינטון על סנדרס לשיעור חד-ספרתי

בעיצומן של הבחירות המקדימות לנשיאות ארצות הברית, מפרסם אתר האינטרנט האמריקני RealClearPolitics סקר מעניין במיוחד, אותו ערך מכון הסקרים של אוניברסיטת קוויניפיאק בקליפורניה, לקראת הבחירות הכלליות שיתקיימו בחשוון בשנה הבאה.

על פי המסתמן, אם יזכה הסנטור היהודי ברני סנדרס במועמדות מטעם המפלגה הדמוקרטית, הוא יביס כל מועמד רפובליקני שיתמודד מולו. לעומת זאת, אם תהיה מזכירת המדינה לשעבר הילארי קלינטון המועמדת הדמוקרטית, היא לא תצליח לנצח אף מועמד רפובליקני, למעט המיליארדר דונלד טראמפ.

קרא עוד:

[postim]

התוצאות המפורטות (המנצח מודגש בשחור):

קלינטון נגד טראמפ – 44:43

קלינטון נגד קרוז – 43:46

קלינטון נגד רוביו – 48:41

קלינטון נגד קייסיק – 47:39

קלינטון נגד בוש – 43:44

סנדרס נגד טראמפ – 48:42

סנדרס נגד קרוז – 49:39

סנדרס נגד רוביו – 47:41

סנדרס נגד קייסיק – 45:41

סנדרס נגד בוש – 49:39

הנתונים החדשים עשויים להוות זריקת עידוד נוספת לקמפיין של סנדרס, שגם כך מצוי בתנופה מתמדת עד כדי איום ממשי על מועמדותה של קלינטון – אשר נתפסה עד לאחרונה כזוכה הוודאית במרוץ הדמוקרטי.

סקרים שנעשו בקרב מצביעי המפלגה הדמוקרטית בימים האחרונים, מלמדים כי נמשכת מגמת הירידה של קלינטון ולעומתה מגמת העלייה של סנדרס, עד כדי שיתרונה הארצי של קלינטון על סנדרס הצטמצם לשיעור חד-ספרתי.

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נתקלתם בחדשה מרעישה? ידיעה מעניינת מוזמנים לספר לנו

דילוג לתוכן